7. Beogradski DUATLON

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Foto priče o 7.Beogradskom duatlonu:
Danijele Isakov :)
Itan Budja :)
REZULTATI Juniori, Apsolutna, AG:
Ime prezime Pol Godiste kategorija Klub startni broj RUN+T1 BIKE T2+RUN CILJ
Veljko Maksimovic M 1999 junior KES Kragujevac 85 0:17:51 0:33:15 0:10:01 1:01:07
Bojan Karanovic M 1993 elite TK”Dynamic” 96 0:17:52 0:35:16 0:09:16 1:02:24
Stefan Bilić m 1997 elite TK Mihajlo Pupin 101 0:17:53 0:35:59 0:08:33 1:02:25
Marko Pavlovic M 1977 elite KES Kragujevac 97 0:19:27 0:33:31 0:10:11 1:03:09
Vladimir Danko m 1996 elite TK”Dynamic” 100 0:18:57 0:35:13 0:09:38 1:03:48
Dusan Kostovic m 1999 junior KES Kragujevac 94 0:19:25 0:33:34 0:10:59 1:03:58
Vladimir Riling M 1984 elite TK 3athlete 95 0:18:36 0:35:36 0:09:51 1:04:03
Marjan Lukić m 1975 AG 3 41-50 TK Tamiš 116 0:18:59 0:36:46 0:09:24 1:05:09
Filip Rudaković M 1987 AG 1 18-30 individual 125 0:19:57 0:36:59 0:09:39 1:06:35
Dejan Antunović m 2000 junior STU SAVA SM 87 0:17:55 0:39:20 0:09:38 1:06:53
Aleksa Karlaš m 1999 junior TK Tamiš 88 0:18:33 0:38:20 0:10:01 1:06:54
Rastko Radosavljević m 1997 AG 1 18-30 TK Tamiš 120 0:20:42 0:36:08 0:10:35 1:07:25
Nikola Medan M 2000 junior TK Mihajlo Pupin 84 0:21:08 0:36:16 0:10:51 1:08:15
Nikola Todorovic M 1991 AG 1 18-30 TK”Dynamic” 104 0:20:12 0:38:04 0:10:39 1:08:55
Milos Miletic m 1992 elite individual 98 0:20:13 0:36:52 0:11:53 1:08:58
Dejan Milivojević m 1969 AG 3 41-50 TK Bor 121 0:22:14 0:35:38 0:11:08 1:09:00
Petar Benderac m AG 1 18-30 115 0:22:16 0:34:42 0:12:54 1:09:52
Dušan Lukić m 1972 AG 3 41-50 TK Tamiš 119 0:21:33 0:37:43 0:11:15 1:10:31
Igor Sokolovski m 1973 AG 3 41-50 TK Tamiš 117 0:21:11 0:38:59 0:10:36 1:10:46
Aleksandar Gavrilović m 1970 AG 3 41-50 STU SAVA SM 111 0:22:23 0:37:17 0:11:34 1:11:14
Nenad Živanović m 1977 AG2 31-40 TK Požarevac 127 0:19:34 0:40:10 0:11:38 1:11:22
Dragan Trkulja m 1980 AG 2 31-40 TK Sprint 113 0:22:44 0:37:02 0:11:44 1:11:30
Dragiša Mladenović M 1966 AG 4 51+ TK “Zajecar” 105 0:23:15 0:36:27 0:12:20 1:12:02
Željko Zeljković M 1977 AG 2 31-40 individual 106 0:19:55 0:44:44 0:10:01 1:14:40
Aleksandar Popov m 1999 junior TK Tamiš 89 0:22:38 0:40:23 0:11:45 1:14:46
Milovan Janković m 1981 AG2 31-40 TK Požarevac 126 0:23:35 0:39:31 0:11:59 1:15:05
Slavica Bozic Ž 1999 junior TK Patrik 77 0:22:17 0:42:28 0:11:17 1:16:02
Milan Vučić m 1988 AG 1 18-30 TK Bor 122 0:23:20 0:39:43 0:13:02 1:16:05
Ivan Barbaric M 1987 AG 1 18-30 Individual 103 0:20:49 0:40:21 0:14:56 1:16:06
Anja Davidović ž 2001 junior TK Tamiš 81 0:22:18 0:42:38 0:11:44 1:16:40
Milutin Petkovic M 1963 AG 4 51+ TK 3athlete 108 0:24:49 0:39:14 0:12:42 1:16:45
Branko Starcevic M 1981 AG 2 31-40 individual 107 0:24:16 0:39:51 0:12:41 1:16:48
Vanja Isevski m 2001 junior TK Tamiš 90 0:21:13 0:44:50 0:12:03 1:18:06
Nikola Makic m AG SK Sporticus 79 0:24:38 0:40:25 0:13:14 1:18:17
Andjelka Bozic Ž 2001 junior TK Patrik 78 0:22:54 0:43:56 0:11:47 1:18:37
Dušan Stojadinović m 2000 junior TK Tamiš 92 0:22:50 0:44:53 0:11:36 1:19:19
Darija Đorđević ž 1999 junior TK Tamiš 80 0:23:25 0:43:27 0:12:50 1:19:42
Vladimir Kokanov m 2001 junior TK Tamiš 93 0:24:31 0:44:53 0:12:54 1:22:18
Aleksandar Dmitrovic m AG SK Sporticus 114 0:24:35 0:44:24 0:13:35 1:22:34
Aleksandar Gerasimovski m 1987 AG 1 18-30 STU SAVA SM 112 0:24:14 0:44:55 0:14:53 1:24:02
Nemanja Nikolić m 1982 AG 2 31-40 TK”Dynamic” 109 0:27:26 0:47:27 0:10:52 1:25:45
Mihailo Zivkovic m 1977 AG 2 31-40 individual 110 0:22:20 0:38:47 0:11:04 DSQ
Ana Stojanović Ž 1986 AG2 31-40 TK Požarevac 83 0:25:40 DNF
Marko Kukić m 2000 junior TK Tamiš 91 0:24:33 DNF
Vida Medić ž 1992 elite TK Tamiš 82 DNS
Danilo Rajevic M 2000 junior TK ATP Valjevo 86 DNS
Aleksa Janković m 1994 AG 1 18-30 TK Požarevac 99 DNS
Goran Vitošević M 1961 AG 4 51+ individual 102 DNS
Nikola Romčević m 1992 AG 1 18-30 TK Tamiš 118 DNS
Milan Jankuciić m 1991 AG 1 18-30 TK Bor 123 DNS
Nebojša Oprijan m 1979 AG 2 31-40 TK”Dynamic” 124 DNS