Tag Archives: Ivan Budja

1.Zimski akvatlon 2017 poster

SRC MGM (Tadeuša Košćuška 63), Savski nasip, Dorćol, Beograd 1.Zimski akvatlon 2017 ulaz u zgradu

Podizanje startnih paketa na ulazu za gledaoce na bazen (sa Dunavske strane) Race Centar (RC).
Presvlačenje u holu, levo od RC. Ostavljanje stvari na tribinama.
CHEK IN na bazenu u Zoni Izmene (TA), ulaz isključivo za takmičare, u papučama ili bos. Zagrevanje isključivo van bazena. Plivanje pre starta trke nije dozvoljeno!
Start trke (trčanja) nalazi se na keju pored Dunava. U zavisnosti od kategorije trči se odredjena trasa i broj krugova. Mapa u prilogu:
1.Zimski akvatlon 2017 trc staza
Nakon istrčane deonice, staza vas preko otvorenog bazena uvodi u zatvoreni bazen (TOPLO) i Zonu izmene, odakle ulazite u bazen (bez trčanja!!!) skok je dozvoljen.

Plivanje je prema uzrastu. Mape u prilogu: 1.Zimski akvatlon 2017 bazen
Finiš trke je kada takmičar izadje iz bazena i prodje liniju cilja (kapiju).
Molimo takmičare da vode računa o kućnom redu bazena (ulaz, obuća, hrana, higijena)

Registracija / REGISTRATION ON: prijava za AKVATLON

Prijave se primaju zaključno sa 24.I 2018. do 8:00h ili dok se ne prijavi 120 takmičara/ki. Datum registracije smatra se datum uplate startnine.
Naknadne prijave moguće su samo ako ima mesta.
Štafetni timovi prijave šalju na meil: triAzavas@gmail.com

23.Beogradski triatlon – Trofej Beograda, Državno prvenstvo

IMGP8881
Foto priče o 7.Beogradskom duatlonu:
Danijele Isakov :)
Ivane Acković :)
REZULTATI:
Početnici=
Milenko Ilić m 2007 Početnici STU SAVA SM 24 0:09:55
Iva Božičković ž 2006 početnici TK Tamiš 4 9:36
Sara Gavrilović ž 2006 Početnici STU SAVA SM 8 9:50
Uros Hugo Novovic m 2008 Početnici PK Ušće 29 0:10:11
Gračanin Renata Ž 2006 Početnici SK Sporticus 3 10:03
Aleksa Kežić m 2006 početnici TK Tamiš 11 0:10:12
Uroš Atanacković m 2008 Početnici PK Ušće 30 0:10:20
Gavrilo Antić m 2007 početnici TK Tamiš 18 0:10:28
Vojin Davidović m 2006 početnici TK Tamiš 31 0:10:29
Stefan Jelača m 2007 početnici TK Tamiš 28 0:10:30
Đurović Nikola M 2006 Početnici SK Sporticus 15 0:11:01
Milica Vuković ž 2008 Početnici STU SAVA SM 7 10:47
Ozren Perišić m 2006 početnici TK Tamiš 25 0:11:10
Crnoglavac Vera Ž 2007 Početnici SK Sporticus 2 11:07
Kinđić Lazar M 2006 Početnici SK Sporticus 19 0:11:26
Ana Kostić ž 2007 početnici TK Tamiš 1 11:22
Dušan Zarić m 2006 početnici TK Tamiš 14 0:11:28
Maraš Vukašin M 2006 Početnici SK Sporticus 23 0:11:43
Relja Djuric m 2008 Početnici Individual 33 0:11:49
Kovačević Mateja M 2007 Početnici SK Sporticus 20 0:12:10
Vuk Nikitović m 2006 Početnici STU SAVA SM 32 0:12:13
Pejčić Dimitrije M 2007 Početnici SK Sporticus 26 0:12:50

Mlade nade=
Lana Gavrilović ž 2004 Mlade nade STU SAVA SM 43 0:18:16
Luka Gligorić m 2004 mlade nade TK Tamiš 61 0:18:58
Ana Popov ž 2005 Mlade nade STU SAVA SM 35 0:18:59
Iva Pavlovic ž 2005 Mlade nade KES Kragujevac 40 0:19:15
Ognjen Ćulibrk m 2004 Mlade nade STU SAVA SM 68 0:19:22
Anja Vitasović ž 2004 Mlade nade STU SAVA SM 37 0:19:27
Damjan Škrbić m 2004 Mlade nade STU SAVA SM 56 0:19:28
Anja Nikitović ž 2004 Mlade nade STU SAVA SM 36 0:20:09
Bogdan Jelača m 2005 mlade nade TK Tamiš 50 0:20:59
Dunja Banjac ž 2004 Mlade nade TK”Dynamic” 38 0:23:13
Janković Sofija Ž 2004 Mlade nade SK Sporticus 41 0:23:18
Mila Antić ž 2005 mlade nade TK Tamiš 47 0:23:32
Marko Gligorić m 2005 mlade nade TK Tamiš 64 0:24:09
Velimirović Jana Ž 2005 Mlade nade SK Sporticus 48 0:24:33
Petar Bon m 2005 Mlade nade Individual 69 0:24:55
Aleksa Nikolić m 2004 mlade nade TK Tamiš 49 0:25:05
Šerbedžija Viktor M 2005 Mlade nade SK Sporticus 71 0:26:54
Živadinović Nikola M 2005 Mlade nade SK Sporticus 74 0:28:10
Mihajlo Lazarov m 2005 mlade nade TK Tamiš 66 0:29:24
Hana Gaćeša ž 2005 mlade nade TK Tamiš 39 0:27:25
Kostadinov Jovana Ž 2004 Mlade nade SK Sporticus 42 DSQ

Nade=
Aleksa Dragojlovic m 2002 Nade TK Triogy Racing 81 0:37:57
Uros Ivetic m 2002 Nade TK SPRINT 93 0:39:00
Đorđe Racić m 2002 nade TK Tamiš 87 0:39:10
Aleksa Martinčević m 2002 nade TK Tamiš 82 0:39:17
Marko Glišić m 2002 nade TK Tamiš 89 0:39:30
Pavle Obradović m 2003 nade TK Tamiš 92 0:39:41
Dusan Pavlovic m 2003 Nade KES Kragujevac 86 0:41:04
Miona Bošković ž 2003 Nade STU SAVA SM 79 0:41:10
Valentina Vuković ž 2003 Nade STU SAVA SM 80 0:41:37
Kristina Uzelac ž 2003 Nade STU SAVA SM 78 0:41:50
Ognjen Perišić m 2003 nade TK Tamiš 91 0:42:49
Nikola Makic m 1985 Rekretivka/ac 16+  SK Sporticus 100 0:43:29
Žarko Konatar m 2003 nade TK Tamiš 94 0:46:23
Novak Breti m 2002 nade TK Tamiš 90 0:46:24
Jovana Hranueli ž 2003 nade TK Tamiš 77 0:47:37
Ivan Bartolović m 1979 Rekretivka/ac 16+  Tri Tim Osijek 99 0:51:41
Zoran Milosavljević m 1964 Rekretivka/ac 16+  Individual 101 1:00:19

Juniori i Elit=
Ime prezime Pol Godiste kategorija Klub startni broj SWIM T1 BIKE T2 RUN CILJ
Milan Tomin m 1996 Elit TK Triogy Racing 128 0:09:20 0:00:48 0:30:51 0:00:39 0:17:44 0:59:22
Strahinja Trakic m 1992 Elit KES Kragujevac 133 0:10:09 0:00:43 0:32:31 0:00:37 0:18:18 1:02:18
Marko Desimirović m 1996 Elit TK”Požarevac” 127 0:10:45 0:00:45 0:44:33 0:18:35 1:03:08
Veljko Maksimovic m 1999 Junior/ka KES Kragujevac 120 0:11:43 0:00:29 0:33:43 0:00:52 0:17:37 1:04:24
Nemanja Korać m 1983 Elit TK Mihajlo Pupun 129 0:11:17 0:00:50 0:32:00 0:00:51 0:19:32 1:04:30
Vladimir Danko m 1996 Elit TK”Dynamic” 130 0:11:18 0:00:44 0:32:06 0:00:51 0:20:06 1:05:05
Nikola Medan m 2000 Junior/ka TK Mihajlo Pupun 118 0:10:20 0:00:46 0:32:26 0:00:59 0:20:58 1:05:29
Lazar Dedic m 2000 Junior/ka TK SPRINT 115 0:10:46 0:00:42 0:32:00 0:01:05 0:22:15 1:06:48
Vida Medić ž 1992 Elit TK Tamiš 123 0:10:25 0:00:52 0:34:15 0:01:13 0:20:36 1:07:21
Lazar Filipovic m 1990 Elit Individual 132 0:11:46 0:00:44 0:35:06 0:01:14 0:19:09 1:07:59
Vladimir Riling m 1984 Elit TK 3athlete 131 0:25:08 0:50:48 0:18:55 1:09:43
Aleksa Karlaš m 1999 Junior/ka TK Tamiš 112 0:12:57 0:00:53 0:35:54 0:00:54 0:22:25 1:13:03
Anja Davidović ž 2001 Junior/ka TK Tamiš 106 0:14:15 0:00:39 0:38:21 0:00:43 0:23:32 1:17:30
Vanja Isevski m 2001 Junior/ka TK Tamiš 119 0:12:56 0:00:56 0:40:30 0:00:49 0:23:48 1:18:59
Vladimir Kokanov m 2001 Junior/ka TK Tamiš 121 0:13:21 0:01:04 0:39:58 0:00:48 0:24:04 1:19:15
Slavica Bozic Ž 1999 Junior/ka TK Patrik 111 0:12:55 0:00:47 0:41:02 0:00:41 0:24:21 1:19:46
Andjelka Bozic Ž 2001 Junior/ka TK Patrik 102 0:14:17 0:00:38 0:39:54 0:04:44 0:28:03 1:27:36
Milica Medić Ž 1996 Elit Individual 122 0:15:04 0:01:11 0:44:51 0:27:56 1:28:58
Anisija Stojković ž 1999 Junior/ka TK Tamiš 103 0:25:34 0:01:02 0:44:23 0:00:57 0:32:31 1:44:27
Bojan Karanovic m 1993 Elit TK”Dynamic” 124 0:10:44 0:00:50 0:31:56 0:01:02 DNF
Danilo Drobnjak m 1998 Elit TK”Dynamic” 125 0:16:11 0:01:33 0:44:35 DNF

Rekreativac 16+
Nikola Makic m 1985 Rekretivka/ac 16+  SK Sporticus 100 0:43:29
Ivan Bartolović m 1979 Rekretivka/ac 16+  Tri Tim Osijek 99 0:51:41
Zoran Milosavljević m 1964 Rekretivka/ac 16+  Individual 101 1:00:19

AG=
Ime prezime Pol Godiste kategorija Klub startni broj SWIM + T1 BIKE T2 RUN CILJ
Marjan Lukić m 1975 AG3 41-50 TK Tamiš 156 0:12:45 0:34:10 0:01:19 0:19:59 1:08:13
Filip Rudaković m 1987 AG1 18-30 Individual 199 0:13:24 0:34:09 0:01:01 0:20:21 1:08:55
Rastko Radosavljević m 1997 AG1 18-30 TK Tamiš 194 0:15:22 0:35:08 0:01:03 0:17:38 1:09:11
Zoran Bradić m 1969 AG3 41-50 TK 3athlete 144 0:14:10 0:33:20 0:00:53 0:22:02 1:10:25
Dejan Milivojević m 1969 AG3 41-50 TK Bor 151 1:27:52 0:01:02 0:22:21 1:10:55
Aleksandar Gavrilović m 1970 AG3 41-50 STU SAVA SM 147 0:13:53 0:33:38 0:01:05 0:23:45 1:12:21
Zeljko Ivkovic m 1979 AG2 31-40 TK SPRINT 180 0:14:29 0:35:37 0:00:52 0:21:57 1:12:55
Dragiša Mladenović m 1966 AG4 51 + TK Zaječar 139 0:14:40 0:33:31 0:01:22 0:23:23 1:12:56
Marjan But m 1981 AG2 31-40 TK Begej 174 0:17:14 0:33:36 0:00:00 0:22:17 1:13:07
Vladimir Cvejic m 1979 AG2 31-40 TK”Dynamic” 179 0:14:58 0:35:52 0:01:00 0:21:26 1:13:16
Dušan Lukić m 1972 AG3 41-50 TK Tamiš 152 0:14:57 0:35:10 0:00:48 0:23:08 1:14:03
Zoran Radosavljević m 1984 AG2 31-40 TK Tamiš 200 0:17:12 0:33:43 0:01:10 0:22:34 1:14:39
Ivan Barbaric m 1987 AG1 18-30 TK 3athlete 185 0:15:50 0:37:07 0:22:53 1:14:53
Djerdj Teleki m 1963 AG4 51 + TK SPRINT 138 0:18:58 0:34:22 0:00:44 0:20:50 1:14:54
Nikola Nenadović m 1987 AG1 18-30 TK”Požarevac” 191 0:17:52 0:34:56 0:01:40 0:20:29 1:14:57
Aleksandar Jovanović m 1972 AG3 41-50 Individual 148 0:14:56 0:35:49 1:55:24 1:15:04
Bogdan Mihajlov m 1974 AG3 41-50 TK Begej 149 0:15:19 0:35:18 1:56:05 1:15:45
Aleksandar Žegarac m 1977 AG2 31-40 TK”Požarevac” 162 0:15:32 0:37:20 0:01:08 0:23:06 1:17:06
Dragan Popovic m 1971 AG3 41-50 TK Dynamic 198 0:17:11 0:37:35 0:01:15 0:21:28 1:17:29
Aleksandar Namitabha Arsić m 1964 AG4 51 + Sri Chinmoy Marathon Team 136 0:20:54 0:36:03 0:23:28 1:17:57
Petar Benderać m 1996 AG1 18-30 TK Herceg-Novi 110 0:17:25 0:35:53 1:58:25 1:18:05
Mihajlo Cvetkovic m 1981 AG2 31-40 TK Begej 176 0:16:14 0:36:43 0:01:07 0:24:38 1:18:42
Dragan Trkulja m 1980 AG2 31-40 TK SPRINT 172 0:18:34 0:35:09 0:01:04 0:24:25 1:19:12
Milan Vučić m 1988 AG1 18-30 TK Bor 189 0:17:29 0:35:21 0:01:07 0:25:32 1:19:29
Dejan Kakonji m 1968 AG3 41-50 Sri Chinmoy Marathon Team 150 1:36:00 0:00:55 0:23:36 1:20:11
Slobodan Leontijevic m 1977 AG2 31-40 TK Mihajlo Pupun 177 0:21:28 0:35:04 0:01:45 0:21:59 1:20:16
Veroljub Zmijanac m 1983 AG2 31-40 Belgrade Running Club 178 0:17:23 0:39:47 2:00:47 1:20:27
Aleksa Janković m 1994 AG1 18-30 TK”Požarevac” 181 0:16:07 0:38:41 0:01:06 0:24:40 1:20:34
Djurdje Atanackovic m 1986 AG2 31-40 KES Kragujevac 197 0:20:12 0:33:04 0:02:46 0:24:49 1:20:51
Slavisa Vesic m 1976 AG3 41-50 KES Kragujevac 160 0:18:09 0:40:31 0:01:32 0:21:43 1:21:55
Milutin Petkovic m 1963 AG4 51 + TK 3athlete 143 0:15:28 0:39:16 2:02:54 1:22:34
Dušan Nedić m 1990 AG1 18-30 Serbia Running Project 184 0:19:52 0:42:00 0:01:06 0:21:21 1:24:19
Nemanja Obradovic m 1990 AG1 18-30 TK Mihajlo Pupun 190 1:40:49 0:28:46 1:24:42
Miodrag Radanović m 1968 AG3 41-50 TK Tamiš 158 0:17:13 0:40:47 0:02:13 0:24:52 1:25:05
Milan Stojković m 1990 AG1 18-30 Serbia Running Project 188 0:23:10 0:39:20 0:23:47 1:25:56
Igor Rados m 1970 AG3 41-50 Individual 154 0:17:10 0:40:44 2:06:43 1:26:23
Marko Karadžić m 1960 AG4 51 + TK 3athlete 142 0:18:23 0:38:43 0:05:52 0:24:58 1:27:56
Milan Banjanin m 1990 AG1 18-30 individual 187 0:20:10 0:42:05 0:01:11 0:25:54 1:29:20
Bojan Djuric m 1973 AG3 41-50 TK Triogy Racing 196 0:13:51 0:44:49 0:01:33 0:29:30 1:29:43
Vladimir Pajdacki m Individual 10 0:20:07 0:46:08 0:17:35 0:06:10 1:30:00
Ivan Maksimovic m 1981 AG2 31-40 individual 163 0:19:36 0:42:22 0:01:01 0:28:21 1:31:20
Dejan Kljaić m 1977 AG2 31-40 Sri Chinmoy Marathon Team 171 0:26:10 0:38:16 2:12:12 1:31:52
Gordana Krstic Ž AG4 51 + TK Tamiš 6 0:17:48 0:43:02 2:13:24 1:33:04
Luka Ilić m 1985 AG2 31-40 Mul3sport 173 0:19:54 0:51:43 2:15:42 1:35:22
Dimitris Papadopulos m 1975 AG3 41-50 Individual 17 0:21:29 0:47:26 0:07:54 0:19:05 1:35:54
Pavel Larionov m 1972 AG3 41-50 individual 159 0:13:52 0:11:37 2:17:03 1:36:43
Goran Andjelic m 1975 AG3 41-50 individual 153 1:48:01 0:00:38 0:28:34 1:36:53
Jovan Panajotović m 1958 AG4 51 + individual 140 0:26:32 0:39:49 0:01:58 0:28:54 1:37:13
MIODRAG LOPICIC m 1969 AG3 41-50 individual 157 0:21:47 0:48:21 0:01:04 0:26:14 1:37:26
Hristina Popovic Ž 1982 AG2 31-40 Individual 166 0:21:43 0:44:59 0:10:07 0:23:48 1:40:37
Boris Ristanovic m 1992 AG1 18-30 Individual 182 0:21:56 0:44:39 0:01:45 0:32:21 1:40:41
Borislav Drcelic m 1946 AG4 51 + TK”Dynamic” 137 0:23:19 0:44:08 0:01:24 0:32:17 1:41:08
Dragomir Živković m 1961 AG4 51 + individual 141 0:00:00 1:07:36 2:23:15 1:42:55
Dragan Kerkez m 1965 AG4 51 + Individual 5 0:27:09 0:50:01 2:25:18 1:44:58
Marko Stamenković m 1988 AG1 18-30 individual 186 0:27:33 0:48:28 2:32:02 1:51:42
Jasmina Kolakovic Ž 1964 AG4 51 + Mul3sport 134 0:31:52 0:51:11 2:38:07 1:57:47
Igor Sokolovski m 1973 AG3 41-50 TK Tamiš 155 1:33:30 0:00:00
Natasa i Danilo Bulatovic Ž 1983. i 1982. AG2 31-40 Individual 167 0:13:07 0:33:44 0:01:28 DNF
Andrijan Vujicic m AG1 18-30 TK Dynamic 9 0:15:02 0:33:10 1:48:34 DSQ

7. Beogradski DUATLON

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Foto priče o 7.Beogradskom duatlonu:
Danijele Isakov :)
Itan Budja :)
REZULTATI Juniori, Apsolutna, AG:
Ime prezime Pol Godiste kategorija Klub startni broj RUN+T1 BIKE T2+RUN CILJ
Veljko Maksimovic M 1999 junior KES Kragujevac 85 0:17:51 0:33:15 0:10:01 1:01:07
Bojan Karanovic M 1993 elite TK”Dynamic” 96 0:17:52 0:35:16 0:09:16 1:02:24
Stefan Bilić m 1997 elite TK Mihajlo Pupin 101 0:17:53 0:35:59 0:08:33 1:02:25
Marko Pavlovic M 1977 elite KES Kragujevac 97 0:19:27 0:33:31 0:10:11 1:03:09
Vladimir Danko m 1996 elite TK”Dynamic” 100 0:18:57 0:35:13 0:09:38 1:03:48
Dusan Kostovic m 1999 junior KES Kragujevac 94 0:19:25 0:33:34 0:10:59 1:03:58
Vladimir Riling M 1984 elite TK 3athlete 95 0:18:36 0:35:36 0:09:51 1:04:03
Marjan Lukić m 1975 AG 3 41-50 TK Tamiš 116 0:18:59 0:36:46 0:09:24 1:05:09
Filip Rudaković M 1987 AG 1 18-30 individual 125 0:19:57 0:36:59 0:09:39 1:06:35
Dejan Antunović m 2000 junior STU SAVA SM 87 0:17:55 0:39:20 0:09:38 1:06:53
Aleksa Karlaš m 1999 junior TK Tamiš 88 0:18:33 0:38:20 0:10:01 1:06:54
Rastko Radosavljević m 1997 AG 1 18-30 TK Tamiš 120 0:20:42 0:36:08 0:10:35 1:07:25
Nikola Medan M 2000 junior TK Mihajlo Pupin 84 0:21:08 0:36:16 0:10:51 1:08:15
Nikola Todorovic M 1991 AG 1 18-30 TK”Dynamic” 104 0:20:12 0:38:04 0:10:39 1:08:55
Milos Miletic m 1992 elite individual 98 0:20:13 0:36:52 0:11:53 1:08:58
Dejan Milivojević m 1969 AG 3 41-50 TK Bor 121 0:22:14 0:35:38 0:11:08 1:09:00
Petar Benderac m AG 1 18-30 115 0:22:16 0:34:42 0:12:54 1:09:52
Dušan Lukić m 1972 AG 3 41-50 TK Tamiš 119 0:21:33 0:37:43 0:11:15 1:10:31
Igor Sokolovski m 1973 AG 3 41-50 TK Tamiš 117 0:21:11 0:38:59 0:10:36 1:10:46
Aleksandar Gavrilović m 1970 AG 3 41-50 STU SAVA SM 111 0:22:23 0:37:17 0:11:34 1:11:14
Nenad Živanović m 1977 AG2 31-40 TK Požarevac 127 0:19:34 0:40:10 0:11:38 1:11:22
Dragan Trkulja m 1980 AG 2 31-40 TK Sprint 113 0:22:44 0:37:02 0:11:44 1:11:30
Dragiša Mladenović M 1966 AG 4 51+ TK “Zajecar” 105 0:23:15 0:36:27 0:12:20 1:12:02
Željko Zeljković M 1977 AG 2 31-40 individual 106 0:19:55 0:44:44 0:10:01 1:14:40
Aleksandar Popov m 1999 junior TK Tamiš 89 0:22:38 0:40:23 0:11:45 1:14:46
Milovan Janković m 1981 AG2 31-40 TK Požarevac 126 0:23:35 0:39:31 0:11:59 1:15:05
Slavica Bozic Ž 1999 junior TK Patrik 77 0:22:17 0:42:28 0:11:17 1:16:02
Milan Vučić m 1988 AG 1 18-30 TK Bor 122 0:23:20 0:39:43 0:13:02 1:16:05
Ivan Barbaric M 1987 AG 1 18-30 Individual 103 0:20:49 0:40:21 0:14:56 1:16:06
Anja Davidović ž 2001 junior TK Tamiš 81 0:22:18 0:42:38 0:11:44 1:16:40
Milutin Petkovic M 1963 AG 4 51+ TK 3athlete 108 0:24:49 0:39:14 0:12:42 1:16:45
Branko Starcevic M 1981 AG 2 31-40 individual 107 0:24:16 0:39:51 0:12:41 1:16:48
Vanja Isevski m 2001 junior TK Tamiš 90 0:21:13 0:44:50 0:12:03 1:18:06
Nikola Makic m AG SK Sporticus 79 0:24:38 0:40:25 0:13:14 1:18:17
Andjelka Bozic Ž 2001 junior TK Patrik 78 0:22:54 0:43:56 0:11:47 1:18:37
Dušan Stojadinović m 2000 junior TK Tamiš 92 0:22:50 0:44:53 0:11:36 1:19:19
Darija Đorđević ž 1999 junior TK Tamiš 80 0:23:25 0:43:27 0:12:50 1:19:42
Vladimir Kokanov m 2001 junior TK Tamiš 93 0:24:31 0:44:53 0:12:54 1:22:18
Aleksandar Dmitrovic m AG SK Sporticus 114 0:24:35 0:44:24 0:13:35 1:22:34
Aleksandar Gerasimovski m 1987 AG 1 18-30 STU SAVA SM 112 0:24:14 0:44:55 0:14:53 1:24:02
Nemanja Nikolić m 1982 AG 2 31-40 TK”Dynamic” 109 0:27:26 0:47:27 0:10:52 1:25:45
Mihailo Zivkovic m 1977 AG 2 31-40 individual 110 0:22:20 0:38:47 0:11:04 DSQ
Ana Stojanović Ž 1986 AG2 31-40 TK Požarevac 83 0:25:40 DNF
Marko Kukić m 2000 junior TK Tamiš 91 0:24:33 DNF
Vida Medić ž 1992 elite TK Tamiš 82 DNS
Danilo Rajevic M 2000 junior TK ATP Valjevo 86 DNS
Aleksa Janković m 1994 AG 1 18-30 TK Požarevac 99 DNS
Goran Vitošević M 1961 AG 4 51+ individual 102 DNS
Nikola Romčević m 1992 AG 1 18-30 TK Tamiš 118 DNS
Milan Jankuciić m 1991 AG 1 18-30 TK Bor 123 DNS
Nebojša Oprijan m 1979 AG 2 31-40 TK”Dynamic” 124 DNS