Monthly Archives: September 2015

Rezultati: 21. Beogradski triatlon – STU kup trka

Trka: SPRINT TRIATLON

Kategorija: JUNIORKE
1.Verica Mitreska ž 1998 Juniori TK Titani
2.Božica Andrić ž 1999 Juniori TK Valis
rezultati Juniorke SPRINT 21.bgd
Kategorija: JUNIORI
1.Rastko Radosavljević m 1997 juniori TK Tamis
2.Veljko Maksimović m 1999 juniori Kragujevac
3.Dušan Lazarević m 1998 juniori TK Tamis
rezultati Juniori SPRINT 21.bgd

Kategorija: ELIT ŽENE
1.Vida Medić ž 1992 Elit TK Tamis
2.Milica Medić ž 1996 Elit Individualac
3.Jelena Popović ž 1991 Elit TK Tamis
rezultati ž SPRINT 21.bgd

Kategorija: ELIT MUŠKARCI
1.Filip Rudaković m 1987 Elit Team Triathlon
2.Željko Ivković m 1979 Elit TK Sprint
3.Kosta Mirković m 1978 Elit TK Tamis
rezultati elit m SPRINT 21.bgd
Kategorija: AG5 40-44
1.Marjan Lukić m 1975 AG5 40-44 TK Tamis
2.Dragan Milašinović m 1973 AG5 40-44 Klub Extremnih Sportova Kragujevac
3.Srdjan Stojkov m 1974 AG5 40-44 TK Tamis
rezultati AG5 SPRINT 21.bgd

Kategorija: AG6 45-49
1.Zoran Bradić m 1969 AG6 45-49 3Athlete
2.Aleksandar Gavrilović m 1970 AG6 45-49 PKSM
rezultati AG6 SPRINT 21.bgd

Kategorija: AG7 50+
1.Aleksandar Namitabha Arsić m 1964 AG7 50-54 Sri Chinmoy Marathon Team
2.Branislav Stepanov m 1961 AG7 50-54 Mul3sport
3.Jovan Opačić m 1956 AG7 50-54 TK Tamis
rezultati AG7 SPRINT 21.bgd

21.Beogradski triatlon – UKUPNA CILJNA LISTA SPRINT TRIATLONA:
rezultati ukupni SPRINT 21.bgd

Rezultati: 21. Beogradski triatlon – TROFEJ Beograda

Trka: MINI TRIATLON
Kategorija: POČETNICI
Devojčice
1.Lana Gavrilović ž 2004 početnici PKSM
2.Aleksandra Jevtić ž 2004 početnici TK Tamis
3.Maša Josipović ž 2004 početnici TK Tamis
Dečaci
1.Ognjen Ćulibrk m 2004 početnici PKSM
2.Stefan Ivetić m 2004 početnici TK Sprint
3.Vladimir Jovanović m 2004 Početnici tkmp
rezultati Mini triatlon 21.bgd

Trka: SUPER KID
Kategorija: MLADE NADE
Devojčice
1.Aleksija Kocić ž 2002 Ml.nade TK Tamiš
2.Bojana Gjorgjieska ž 2002 Ml.nade TK Titani
3.Valentina Vuković ž 2003 Ml.nade PKSM
rezultati Super KID ž 21.bgd
Dečaci
1.Uroš Ivetić m 2002 ml.nade TK Sprint
2.Aleksa Dragojlović m 2001 Ml.nade TK Valis
3.Dusan Pavlović m 2003 ml.nade Kragujevac
rezultati Super KID m 21.bgd

Trka: SUPER SPRINT
Kategorija: NADE
Devojčice
1.Anđelka Božić ž 2001 Nade TK Valis
2.Anja Davidović ž 2001 nade TK Tamis
3.Barbara Spolador ž 2001 Nade TK Valis
rezultati Super sprint ž 21.bgd
Dečaci
1.Lazar Dedić m 2000 Nade TK Sprint
2.Marko Kukić m 2000 nade TK Tamis
3.Nikola Medan m 2000 Nade TK MP
rezultati Super sprint m 21.bgd

Spisak prijavljenih takmičara za 21.Beogradski triatlon

21.Beogradski triatlon – Spisak prijavljenih takmičara pristigle prijave do 19.IX.2015.

MINI triatlon, 50-2-0,5:
Vladimir Jovanović m 2004 Početnici Individualac
Radu Bondei m 2004 Početnici MasterSwimTri
Andrej Arnaut m 2004 Početnici Individualac
Ognjen Kulić m 2006 Početnici Individualac
Aleksandra Jevtić ž 2004 početnici TK Tamis
Iva Božičković ž 2006 početnici TK Tamis
Srna Marković ž 2004 početnici TK Tamis
Stefan Jelača m 2007 početnici TK Tamis
Ozren Perišić m 2006 početnici TK Tamis
Aleksa Kežić m 2006 početnici TK Tamis
Aleksa Nikolić m 2004 početnici TK Tamis
Maša Josipović ž 2004 početnici TK Tamis
Marko Bonnesi m 2005 Početnici TK Tamis
Luka Radunović m 2004 Početnici TK Tamis
Luka Djondović m 2005 Početnici TK Tamis
Luka Gligorić m 2004 Početnici TK Tamis
Ana Kostić ž 2007 Početnici TK Tamis
Mihajlo Ružić m 2005 početnici TK Tamis
Lana Gavrilović ž 2004 početnici PKSM
Sara Gavrilović ž 2006 početnici PKSM
Ana Popov ž 2005 početnici PKSM
Anja Nikitović ž 2004 početnici PKSM
Ognjen Ćulibrk m 2004 početnici PKSM
Vuk Nikitović m 2005 početnici PKSM
Marko Vučenović m 2006 početnici PKSM
Milica Vuković ž 2008 početnici PKSM
Stefan Ivetić m 2004 početnici TK Sprint
Nataša Kosanović ž 2004 početnici TK Sprint
Filip Milivojević m 2007 početnici TK Bor

Kids triatlon, 200-2,5-0,8
David Mijalov m 2003 Ml.nade ANA-DA
Pavle Lopičić m 2003 Ml.nade Individualac
Lazar Jakovljević m 2002 Ml.nade Individualac
Bojana Gjorgjieska ž 2002 Ml.nade TK Titani
Aleksa Dragojlović m 2001 Ml.nade TK Valis
Jovana Hranueli ž 2003 ml.nade TK Tamis
Aleksija Kocić ž 2002 ml.nade TK Tamis
Djordje Racić m 2002 ml.nade TK Tamis
Aleksa Martinčević m 2002 Ml.nade TK Tamis
Predrag Zmejkovski m 2003 ml.nade TK Tamis
Žarko Konatar m 2003 ml.nade TK Tamis
Ognjen Perišić m 2003 ml.nade TK Tamis
Marko Glišić m 2002 ml.nade TK Tamis
Breti Novak m 2002 ml.nade TK Tamis
Kristina Uzelac ž 2003 Ml.nade PKSM
Miona Bošković ž 2003 Ml.nade PKSM
Ivan Roman m 2003 Ml.nade PKSM
Valentina Vuković ž 2003 Ml.nade PKSM
Stevan Sapun m 2002 Ml.nade PKSM
Uroš Ivetić m 2002 ml.nade TK Sprint
Boris Pažin m 2003 ml.nade TK 4Me

Super SPRINT, 400-10-2,5
Anđelka Božić ž 2001 Nade TK Valis
Barbara Spolador ž 2001 Nade TK Valis
Anja Davidović ž 2001 nade TK Tamis
Dušan Stojadinović m 2000 nade TK Tamis
Vanja Isevski m 2001 nade TK Tamis
Vladimir Kokanov m 2001 nade TK Tamis
Marko Kukić m 2000 nade TK Tamis
Zoran Bukorac m 2000 Nade PKSM
Miloš Kosanović m 2001 Nade TK Sprint
Lazar Dedić m 2000 Nade TK Sprint
Nikola Medan m 2000 Nade TK MP
Bogdan Vuruna m 1993 Rekrea.16+ Individualac
Marko Vidaković m 1980 Rekrea.16+ Individualac
Nikola Ševaljević m 1989 Rekrea.16+ Individualac
Veljko Bajić m 1986 Rekrea.16+ Individualac
Aleksandar Žegarac m 1977 Rekrea.16+ TK Požarevac
Luka Matović m 1998 Rekrea.16+ TK Tamis
Milica Arizanović ž 1996 Rekrea.16+ TK Tamis
Filip Matović m 2000 Rekrea.16+ TK Tamis
Biljana Pažin ž 1969 Rekrea.16+ TK 4Me
Iva Pažin ž 1999 Rekrea.16+ TK 4Me
Jana Pažin ž 2000 Rekrea.16+ TK 4Me
Nikola Romčević m 1992 Rekrea.16+ Individualac

SPRINT triatlon, 750-20-5
Verica Mitreska ž 1998 Juniorke TK Titani
Slavica Božić ž 1999 Juniorke TK Valis
Božica Andrić ž 1999 Juniorke TK Valis
Sonja Lazić ž 1999 Juniorke TK Valis
Uroš Jovanov m 1998 juniori TK Tamis
Dušan Lazarević m 1998 juniori TK Tamis
Rastko Radosavljević m 1997 juniori TK Tamis
Milan Stošić m 1985 Elit Individualac
Barbara Arsin ž 1979 Elit Individualac
Vladimir Riling m 1984 Elit TK Tamis
Sandra Stamatović ž 1989 Elit Individualac
Nikola Lalić m 1992 Elit Individualac
Martin Narbais-Jaureguy m 1980 Elit Individualac
Svetozar Marušić m 1988 Elit Individualac
Vladimir Sremčević m 1979 Elit 3athlete
Vida Medić ž 1992 Elit TK Tamis
Dušan Gojković m 1982 Elit Individualac
Filip Rudaković m 1987 Elit Team Triathlon
Livia Bjeloglav ž 1984 Elit Individualac
Kristina Radovanović ž 1999 Elit TK MP
Nenad Plesnik m 1978 Elit Individualac
Edvard Plesnik m 1971 Elit Individualac
Milica Medić m 1996 Elit Individualac
Milan Banjanin m 1990 Elit Individualac
Stefan Živanović Pokrajčić m 1986 Elit Triogy Racing Team
Nikola Kutanoski m 1986 Elit TK Titani
Željko Stefanović m 1989 Elit Individualac
Ognjen Stojanović m 1990 Elit Triogy Racing Team
Ivan Bon m 1977 Elit TK Tamis
Srdjan Kulić m 1976 Elit Triogy Racing Team
Nemanja Cvetić m 1989 Elit Triogy Racing Team
Ivan Dugandžić m 1981 Elit Individualac
Nebojša Atanacković m 1976 Elit team Triathlon
Nemanja Nikolić m 1982 Elit TK Sivac
Nikola Filipović m 1994 Elit Individualac
Kosta Mirković m 1978 Elit TK Tamis
Miloš Matić m 1984 Elit TK Tamis
Nikola Vincer m 1981 Elit TK Tamis
Vladimir Stojsavljević m 1989 Elit TK Tamis
Danilo Jovanović m 1997 Elit TK Tamis
Jelena Popović ž 1991 Elit TK Tamis
Željko Ivković m 1979 Elit TK Sprint
Milan Vučić m 1988 Elit TK Bor
Nina Zdinjak ž 1988 Elit TK Bor
Stefan Stanković m 1995 Elit TK Bor
Milan Jankucić m 1991 Elit TK Bor
Miroslav Jovanović m 1984 Elit TK Bor
Zoran Radosavljević m 1984 Elit team Triathlon
Đurđe Atanacković m 1986 Elit Individualac
Marija Desivojević Cvetković ž 1973 AG5 40-44 Individualac
Aleksandar Jovanović m 1972 AG5 40-44 Team Triathlon
Vidak Milačić m 1971 AG5 40-44 Individualac
Željko Radović m 1972 AG5 40-44 Individualac
Nedeljko Sobot m 1976 AG5 40-44 Individualac
Andrew Dove m 1973 AG5 40-44 Individualac
Boško Petrušić m 1981 AG5 40-44 Individualac
Igor Stošić m 1971 AG5 40-44 Individualac
Milan Stojković m 1990 AG5 40-44 Individualac
Nikola Ilić m 1988 AG5 40-44 Individualac
Marjan Lukić m 1975 AG5 40-44 TK Tamis
Srdjan Stojkov m 1974 AG5 40-44 TK Tamis
Dušan Lukić m 1972 AG5 40-44 TK Tamis
Aleksandar Gavrilović m 1970 AG5 40-44 PKSM
Miodrag Lopičić m 1969 AG6 45-49 Individualac
Miodrag Radanović m 1968 AG6 45-49 Individualac
Dragiša Mladenović m 1966 AG6 45-49 TK Zaječar
Dejan Milivojević m 1969 AG6 45-49 TK Bor
Dragomir Živković m 1961 AG7 50-54 Individualac
Aleksandar Namitabha Arsić m 1964 AG7 50-54 Sri Chinmoy Marathon Team
Zoran Vojinović m 1962 AG7 50-54 Individualac
Gordana Krstić ž 1963 AG7 50-54 TK Tamis
Jovan Opačić m 1956 AG7 50-54 TK Tamis

21. Beogradski triatlon – SPRINT TRIATLON opis staze

SPRINT TRIATLON
750m-20km-5km (2-6-7 krug)

Plivanje:
Start trke počinje plivanjem sa plaže Taložnik, pliva se uz plivačku stazu do druge narandžaste bove, skreće se levo, kod treće narandžaste bove opet levo ka 4 narandžastoj bovi, levo pored 1, 2, 3 narandžaste bove ka okrugloj bovi, posle koje se skreće desno ka obali, 2 kruga, staza – 750m.
Bicikl:
Iz Z.I. desno, Dostavnim putem, smer ka gradu, uz desnu stranu puta (smer kretanje suprotno od kazaljke na satu), okret i nazad, 6 krugova – 20 km.
Trčanje:
izlaz za trčanje (na suprotnoj strani od bicikl ulaza), preko travnate podloge, izlazi se levo na asvaltni put, 7 krugova (smer kazaljke na satu) – 5km.

21 Bgd SPRINT triatlon 015
Napomene:
Broj za telo vratite po prolasku kroz cilj.

21. Beogradski triatlon – Mini, Super Kid, Super Sprint TRIATLON

21. Beogradski triatlon – staza, opis, broj krugova

Mini TRIATLON
50-2000-500m (1-1-1 krug)

Plivanje:
Start trke počinje plivanjem sa plaže ispred zone izmene, pliva se oko prve bove i nazad, plivanje je u smeru kazaljke na satu, 1 krug – 50m.
Bicikl:
Izlazi se pravo u Zonu Izmene, menja oprema, uzima bicikl, izlazi se desno ka mount liniji, posle nje počinje da se vozi vicikl. Dostavnim putem, smer ka gradu, uz desnu stranu puta (smer kretanje suprotno od kazaljke na satu), okret i nazad, 1 krug – 2 km. Kraj bicikla je ispred dismount linije, posle cega se gura bicikl u Z.I. skretanjem levo.
Trčanje:
Promena opreme, izlaz za trčanje (na suprotnoj strani od bicikl ulaza), preko travnate podloge, izlazi se levo na asvaltni put, jedan krug (smer kazaljke na satu) – 500m.
Trku završavate prolaskom kroz cilj.

21 Bgd MINI triatlon 015
Napomene:
- Svoju sportsku opremu ostavite u svoju korpu, čuvajte je uredno, za razbacane stvari dobija se kazna;
- Uvek prvo stavite kacigu i zakopčajte pre nego uzmete bicikl;
- Biciklistički segment počinjete po prelasku Mount linije, tek tu smete da ga zajašete i počnete da vozite, i tu se i završava;
- Ne smete uzimati okrepu van okrepnih stanica;
- Broj za telo vratite po prolasku kroz cilj.

Super Kid TRIATLON
200-5000-800m (1-2-2 krug)

Plivanje:
Start trke počinje plivanjem sa plaže Taložnik, pliva se pravo izmedju dve narandžaste bove ka cilju, jedan smer, pracvac – 200m.
Bicikl:
Iz Z.I. desno, Dostavnim putem, smer ka gradu, uz desnu stranu puta (smer kretanje suprotno od kazaljke na satu), okret i nazad, 2 kruga – 5 km.
Trčanje:
izlaz za trčanje (na suprotnoj strani od bicikl ulaza), preko travnate podloge, izlazi se levo na asvaltni put, 2 kruga (smer kazaljke na satu) – 800m.
Trku završavate prolaskom kroz cilj.

21 Bgd Super Kid triatlon 015
Napomene:
Broj za telo vratite po prolasku kroz cilj.

Super Sprint TRIATLON
0,4-10-2,5km (1-3-5 krugova)

Plivanje:
Start trke počinje plivanjem sa plaže Taložnik, pliva se uz plivačku stazu do druge narandžaste bove, skreće se levo, kod treće narandžaste bove opet levo ka okrugloj bovi posle koje se skreće desno ka obali, jedan smer, staza – 400m.
Bicikl:
Iz Z.I. desno, Dostavnim putem, smer ka gradu, uz desnu stranu puta (smer kretanje suprotno od kazaljke na satu), okret i nazad, 3 kruga – 10 km.
Trčanje:
izlaz za trčanje (na suprotnoj strani od bicikl ulaza), preko travnate podloge, izlazi se levo na asvaltni put, 5 krugova (smer kazaljke na satu) – 2500m.
Trku završavate prolaskom kroz cilj.

21 Bgd Super SPRINT triatlon 015
Napomene:
Broj za telo vratite po prolasku kroz cilj.

21. Beogradski TRIATLON – Satnica

21. Beogradski TRIATLON – Trofej Beograda
Satnica :
9:00 otvaranje RACE centra
10:00 dolazak timova i zvaničnika
10:00 – 11:30 podizanje startnih paketa i placanje startnina
13:00 – 13:15 Kasno podizanje SP i PS

Mini triatlon – Početnici
12:00 – 12:35 ChekIN
12:35 zagrevanje
12:50 Line up
13:00 Start Početnici
13:40 – 13:50 Chek out
16:45 Proglašenja
17:10 Kasni chek out

Super kid triatlon – Mlade nade
12:20 – 12:45 ChekIN
12:50 zagrevanje
13:05 Line up
13:15 Start Mlade nade
13:40 – 13:50 Chek out
16:50 Proglašenja
17:10 Kasni chek out

Super Sprint – Nade i rekretivke/ci 16+
12:20 – 12:45 ChekIN
12:50 zagrevanje
13:05 Line up
13:15 Start Nade i rekretivke/ci 16+
13:40 – 13:50 Chek out
16:55 Proglašenja
17:10 Kasni chek out

SPRINT triatlon – Juniorke/i, Elit, Age group
Plasmani iz obe grupe sabiraju se u istu listu.
13:55 – 14:10 ChekIN Prvi talas
14:00 – 14:20 ChekIN Drugi talas
14:05 Zagrevanje Prvi talas
14:20 Line up Prvi talas
14:30 Start Prvi talas SPRINT triatlon
15:05 Zagrevanje Drugi talas
15:20 Line up Drugi talas
15:30 Start Drugi talas SPRINT triatlon
15:40 Vremenski limit za bicikl prve gupe
16:45 Vremenski limit za bicikl druge grupe
17:00 Proglašenja
17:10 Chek out
17:30 Vremenski limit trke

21. Beogradski TRIATLON 2015. objava trke

21. Beogradski TRIATLON 2015. objava trke
TROFEJ Beograda i STU kup trka
Date of Event: 27.09.2015.

Sprint 2015 9

1. Mesto održavanja / Venue
Jezero Ade Ciganlje – plaža: Taložnik, dostavni put Ade, Beograd, Srbija

2. Datum i vreme održavanja takmičenja / DATE AND TIME OF THE EVENT
Nedelja, 27.09.2015. Sunday
13:00 – Mini triatlon: 50m plivanja, 2km bicikla i 0,5m trčanja – početnici;
13:15 – Super kid triatlon: 200m plivanja, 5km bicikla i 0,8km trčanja – Mlade nade;
13:15 – Super sprint: 400m plivanja, 10km bicikla i 2.5km trčanja – Nade i rekreativci 16+.

SPRINT triatlon: 750m plivanja, 20km bicikla i 5km trčanja – Elit, Age gruop
14:30 – prvi talas, 65 takmičarki i takmičara prema do sada postignutom rezultatu na sprint distanci;
15:30 – drugi talas, sve ostale takmičarke, takmičari i stafete.

3. Organizator / ORGANIZER
Triatlon Savez Beograda, TK Mihajlo Pupin, 3A4U.

4. Pokrovitelji
Ministarstvo Sporta – Srpska Triatlon Unija
Skupstina grada Beograda – Sekretarijat za Sport grada Beograda

5. Sponzori
Sberbank Srbija, Nestle

5. Registracija / REGISTRATION:
http://goo.gl/forms/vjFkM7tVsd
Prijave se primaju zakljucno sa 20.09.2015. ili dok se ne prijavi 150 takmičara/ki. Prijava je potpuna tek od datuma uplate startnine.
Prijave na dan trke su moguće i startnina je 2000 dinara.

6. Startnina / ENTRY FEES 2014
Cena za kategorije: početnci i mlade nade – 300 din, nade – 500 din, junior/ke – 1000 din. Za navedene kategorije, registrovane članove Beogradsih klubova startnina je plaćena.
Cena za kategorije: elit, age group, rekreativac – 1500 din Uplatu mozete izvršiti na racun:
Alpha Banka
boj racuna: 180-1021210012396-13
primalac: TSB, Ariljska 2, Beograd
svrha: startnina

7. Kategorije takmičara / COMPETITION CATEGORIES
1. Početnici – rođeni 2004. g. i mlađi, dečaci i devojčice;
2. Mlade nade – rođeni 2002.g. i 2003.g., devojčice i dečaci;
3. Nade – rođeni 2000.g. i 2001.g., devojčice i dečaci;
4. Rekretivci 16+;
5. Juniori – rođeni 1997. do 1999g, žene i muškarci;
6. Elit , apsolutna kategorija 24+ (rođeni 1999. g. i stariji), zene i muskarci;
7. Age group 5 40-45 (rođeni 1975. g. i stariji), žene i muškarci.
8. Age group 6 46-50,ž/m;
9. Age group 7 51-55,ž/m;
10. Age group 8 56-60,ž/m;
11. Age group 9 60 +,ž/m;
12. Štafetni timovi, žene i muškarci.

8. Osiguranje, odgovornost i zdravlje / INSURANCE, LIABILITY AND HEALTH
Svaki takmičar učestvuje na takmičenju na svoj vlastitu odgovornost. Za maloletna lica je potrebna roditeljska/starteljska saglasnost u slučaju da nisu registrovani članovi triatlon kluba. Lekarska pomoć će biti dostupna uz stazu i u ciljnoj ravni.

9. Trasa trke / COURSE LINE
Pliva se u jezerskoj vodi, očekivana temperatura 19-22 stepena, izmedju krugova se ne izlazi na obalu. Zona izmene je 50 m od obale. Biciklistički segment je na ravnom asfaltnom putu sa mrtvim okretima. Širina puta oko 6,5 m za oba smera. Broj krugova je u zavisnosti od kategorije. Trkački segment je na ravnom asfaltnom putu. Broj krugova je u zavisnosti od kategorije.

10. Nagrade / AWARDS
Troje najbolje rangiranih u svakoj kategoriji dobijaju medalje. Pobednici u svakom startu dobijaju sliku. Robne nagrade za mladje kategorije.

11. Dodeljivanje nagrada / AWARD CEREMONY
Ceremonija dodele nagrada održaće se za svaku naznačenu kategoriju.

12. Osnovna pravila i uslovi / GENERAL RULES AND CONDITIONS
Takmičenje se održava i podleže pravilima organizacije takmičenja propisanim od strane ITU/ETU/STU.
Žalbe se prihvataju samo u pisanom obliku uz kotizaciju od 50 E. U slučaju da je žalba osnovana, kotizacija se vraća. Komisija za zalbe: Glavni sudija trke, Direktor trke, STU predstavnik.

Pratite nas na / follow us on :

http://www.facebook.com/pages/Beogradski-Triatlon

http://www.triatlon.org.rs/