Daily Archives: 29/09/2015

Rezultati: 21. Beogradski triatlon – STU kup trka

Trka: SPRINT TRIATLON

Kategorija: JUNIORKE
1.Verica Mitreska ž 1998 Juniori TK Titani
2.Božica Andrić ž 1999 Juniori TK Valis
rezultati Juniorke SPRINT 21.bgd
Kategorija: JUNIORI
1.Rastko Radosavljević m 1997 juniori TK Tamis
2.Veljko Maksimović m 1999 juniori Kragujevac
3.Dušan Lazarević m 1998 juniori TK Tamis
rezultati Juniori SPRINT 21.bgd

Kategorija: ELIT ŽENE
1.Vida Medić ž 1992 Elit TK Tamis
2.Milica Medić ž 1996 Elit Individualac
3.Jelena Popović ž 1991 Elit TK Tamis
rezultati ž SPRINT 21.bgd

Kategorija: ELIT MUŠKARCI
1.Filip Rudaković m 1987 Elit Team Triathlon
2.Željko Ivković m 1979 Elit TK Sprint
3.Kosta Mirković m 1978 Elit TK Tamis
rezultati elit m SPRINT 21.bgd
Kategorija: AG5 40-44
1.Marjan Lukić m 1975 AG5 40-44 TK Tamis
2.Dragan Milašinović m 1973 AG5 40-44 Klub Extremnih Sportova Kragujevac
3.Srdjan Stojkov m 1974 AG5 40-44 TK Tamis
rezultati AG5 SPRINT 21.bgd

Kategorija: AG6 45-49
1.Zoran Bradić m 1969 AG6 45-49 3Athlete
2.Aleksandar Gavrilović m 1970 AG6 45-49 PKSM
rezultati AG6 SPRINT 21.bgd

Kategorija: AG7 50+
1.Aleksandar Namitabha Arsić m 1964 AG7 50-54 Sri Chinmoy Marathon Team
2.Branislav Stepanov m 1961 AG7 50-54 Mul3sport
3.Jovan Opačić m 1956 AG7 50-54 TK Tamis
rezultati AG7 SPRINT 21.bgd

21.Beogradski triatlon – UKUPNA CILJNA LISTA SPRINT TRIATLONA:
rezultati ukupni SPRINT 21.bgd

Rezultati: 21. Beogradski triatlon – TROFEJ Beograda

Trka: MINI TRIATLON
Kategorija: POČETNICI
Devojčice
1.Lana Gavrilović ž 2004 početnici PKSM
2.Aleksandra Jevtić ž 2004 početnici TK Tamis
3.Maša Josipović ž 2004 početnici TK Tamis
Dečaci
1.Ognjen Ćulibrk m 2004 početnici PKSM
2.Stefan Ivetić m 2004 početnici TK Sprint
3.Vladimir Jovanović m 2004 Početnici tkmp
rezultati Mini triatlon 21.bgd

Trka: SUPER KID
Kategorija: MLADE NADE
Devojčice
1.Aleksija Kocić ž 2002 Ml.nade TK Tamiš
2.Bojana Gjorgjieska ž 2002 Ml.nade TK Titani
3.Valentina Vuković ž 2003 Ml.nade PKSM
rezultati Super KID ž 21.bgd
Dečaci
1.Uroš Ivetić m 2002 ml.nade TK Sprint
2.Aleksa Dragojlović m 2001 Ml.nade TK Valis
3.Dusan Pavlović m 2003 ml.nade Kragujevac
rezultati Super KID m 21.bgd

Trka: SUPER SPRINT
Kategorija: NADE
Devojčice
1.Anđelka Božić ž 2001 Nade TK Valis
2.Anja Davidović ž 2001 nade TK Tamis
3.Barbara Spolador ž 2001 Nade TK Valis
rezultati Super sprint ž 21.bgd
Dečaci
1.Lazar Dedić m 2000 Nade TK Sprint
2.Marko Kukić m 2000 nade TK Tamis
3.Nikola Medan m 2000 Nade TK MP
rezultati Super sprint m 21.bgd