Daily Archives: 20/09/2015

Spisak prijavljenih takmičara za 21.Beogradski triatlon

21.Beogradski triatlon – Spisak prijavljenih takmičara pristigle prijave do 19.IX.2015.

MINI triatlon, 50-2-0,5:
Vladimir Jovanović m 2004 Početnici Individualac
Radu Bondei m 2004 Početnici MasterSwimTri
Andrej Arnaut m 2004 Početnici Individualac
Ognjen Kulić m 2006 Početnici Individualac
Aleksandra Jevtić ž 2004 početnici TK Tamis
Iva Božičković ž 2006 početnici TK Tamis
Srna Marković ž 2004 početnici TK Tamis
Stefan Jelača m 2007 početnici TK Tamis
Ozren Perišić m 2006 početnici TK Tamis
Aleksa Kežić m 2006 početnici TK Tamis
Aleksa Nikolić m 2004 početnici TK Tamis
Maša Josipović ž 2004 početnici TK Tamis
Marko Bonnesi m 2005 Početnici TK Tamis
Luka Radunović m 2004 Početnici TK Tamis
Luka Djondović m 2005 Početnici TK Tamis
Luka Gligorić m 2004 Početnici TK Tamis
Ana Kostić ž 2007 Početnici TK Tamis
Mihajlo Ružić m 2005 početnici TK Tamis
Lana Gavrilović ž 2004 početnici PKSM
Sara Gavrilović ž 2006 početnici PKSM
Ana Popov ž 2005 početnici PKSM
Anja Nikitović ž 2004 početnici PKSM
Ognjen Ćulibrk m 2004 početnici PKSM
Vuk Nikitović m 2005 početnici PKSM
Marko Vučenović m 2006 početnici PKSM
Milica Vuković ž 2008 početnici PKSM
Stefan Ivetić m 2004 početnici TK Sprint
Nataša Kosanović ž 2004 početnici TK Sprint
Filip Milivojević m 2007 početnici TK Bor

Kids triatlon, 200-2,5-0,8
David Mijalov m 2003 Ml.nade ANA-DA
Pavle Lopičić m 2003 Ml.nade Individualac
Lazar Jakovljević m 2002 Ml.nade Individualac
Bojana Gjorgjieska ž 2002 Ml.nade TK Titani
Aleksa Dragojlović m 2001 Ml.nade TK Valis
Jovana Hranueli ž 2003 ml.nade TK Tamis
Aleksija Kocić ž 2002 ml.nade TK Tamis
Djordje Racić m 2002 ml.nade TK Tamis
Aleksa Martinčević m 2002 Ml.nade TK Tamis
Predrag Zmejkovski m 2003 ml.nade TK Tamis
Žarko Konatar m 2003 ml.nade TK Tamis
Ognjen Perišić m 2003 ml.nade TK Tamis
Marko Glišić m 2002 ml.nade TK Tamis
Breti Novak m 2002 ml.nade TK Tamis
Kristina Uzelac ž 2003 Ml.nade PKSM
Miona Bošković ž 2003 Ml.nade PKSM
Ivan Roman m 2003 Ml.nade PKSM
Valentina Vuković ž 2003 Ml.nade PKSM
Stevan Sapun m 2002 Ml.nade PKSM
Uroš Ivetić m 2002 ml.nade TK Sprint
Boris Pažin m 2003 ml.nade TK 4Me

Super SPRINT, 400-10-2,5
Anđelka Božić ž 2001 Nade TK Valis
Barbara Spolador ž 2001 Nade TK Valis
Anja Davidović ž 2001 nade TK Tamis
Dušan Stojadinović m 2000 nade TK Tamis
Vanja Isevski m 2001 nade TK Tamis
Vladimir Kokanov m 2001 nade TK Tamis
Marko Kukić m 2000 nade TK Tamis
Zoran Bukorac m 2000 Nade PKSM
Miloš Kosanović m 2001 Nade TK Sprint
Lazar Dedić m 2000 Nade TK Sprint
Nikola Medan m 2000 Nade TK MP
Bogdan Vuruna m 1993 Rekrea.16+ Individualac
Marko Vidaković m 1980 Rekrea.16+ Individualac
Nikola Ševaljević m 1989 Rekrea.16+ Individualac
Veljko Bajić m 1986 Rekrea.16+ Individualac
Aleksandar Žegarac m 1977 Rekrea.16+ TK Požarevac
Luka Matović m 1998 Rekrea.16+ TK Tamis
Milica Arizanović ž 1996 Rekrea.16+ TK Tamis
Filip Matović m 2000 Rekrea.16+ TK Tamis
Biljana Pažin ž 1969 Rekrea.16+ TK 4Me
Iva Pažin ž 1999 Rekrea.16+ TK 4Me
Jana Pažin ž 2000 Rekrea.16+ TK 4Me
Nikola Romčević m 1992 Rekrea.16+ Individualac

SPRINT triatlon, 750-20-5
Verica Mitreska ž 1998 Juniorke TK Titani
Slavica Božić ž 1999 Juniorke TK Valis
Božica Andrić ž 1999 Juniorke TK Valis
Sonja Lazić ž 1999 Juniorke TK Valis
Uroš Jovanov m 1998 juniori TK Tamis
Dušan Lazarević m 1998 juniori TK Tamis
Rastko Radosavljević m 1997 juniori TK Tamis
Milan Stošić m 1985 Elit Individualac
Barbara Arsin ž 1979 Elit Individualac
Vladimir Riling m 1984 Elit TK Tamis
Sandra Stamatović ž 1989 Elit Individualac
Nikola Lalić m 1992 Elit Individualac
Martin Narbais-Jaureguy m 1980 Elit Individualac
Svetozar Marušić m 1988 Elit Individualac
Vladimir Sremčević m 1979 Elit 3athlete
Vida Medić ž 1992 Elit TK Tamis
Dušan Gojković m 1982 Elit Individualac
Filip Rudaković m 1987 Elit Team Triathlon
Livia Bjeloglav ž 1984 Elit Individualac
Kristina Radovanović ž 1999 Elit TK MP
Nenad Plesnik m 1978 Elit Individualac
Edvard Plesnik m 1971 Elit Individualac
Milica Medić m 1996 Elit Individualac
Milan Banjanin m 1990 Elit Individualac
Stefan Živanović Pokrajčić m 1986 Elit Triogy Racing Team
Nikola Kutanoski m 1986 Elit TK Titani
Željko Stefanović m 1989 Elit Individualac
Ognjen Stojanović m 1990 Elit Triogy Racing Team
Ivan Bon m 1977 Elit TK Tamis
Srdjan Kulić m 1976 Elit Triogy Racing Team
Nemanja Cvetić m 1989 Elit Triogy Racing Team
Ivan Dugandžić m 1981 Elit Individualac
Nebojša Atanacković m 1976 Elit team Triathlon
Nemanja Nikolić m 1982 Elit TK Sivac
Nikola Filipović m 1994 Elit Individualac
Kosta Mirković m 1978 Elit TK Tamis
Miloš Matić m 1984 Elit TK Tamis
Nikola Vincer m 1981 Elit TK Tamis
Vladimir Stojsavljević m 1989 Elit TK Tamis
Danilo Jovanović m 1997 Elit TK Tamis
Jelena Popović ž 1991 Elit TK Tamis
Željko Ivković m 1979 Elit TK Sprint
Milan Vučić m 1988 Elit TK Bor
Nina Zdinjak ž 1988 Elit TK Bor
Stefan Stanković m 1995 Elit TK Bor
Milan Jankucić m 1991 Elit TK Bor
Miroslav Jovanović m 1984 Elit TK Bor
Zoran Radosavljević m 1984 Elit team Triathlon
Đurđe Atanacković m 1986 Elit Individualac
Marija Desivojević Cvetković ž 1973 AG5 40-44 Individualac
Aleksandar Jovanović m 1972 AG5 40-44 Team Triathlon
Vidak Milačić m 1971 AG5 40-44 Individualac
Željko Radović m 1972 AG5 40-44 Individualac
Nedeljko Sobot m 1976 AG5 40-44 Individualac
Andrew Dove m 1973 AG5 40-44 Individualac
Boško Petrušić m 1981 AG5 40-44 Individualac
Igor Stošić m 1971 AG5 40-44 Individualac
Milan Stojković m 1990 AG5 40-44 Individualac
Nikola Ilić m 1988 AG5 40-44 Individualac
Marjan Lukić m 1975 AG5 40-44 TK Tamis
Srdjan Stojkov m 1974 AG5 40-44 TK Tamis
Dušan Lukić m 1972 AG5 40-44 TK Tamis
Aleksandar Gavrilović m 1970 AG5 40-44 PKSM
Miodrag Lopičić m 1969 AG6 45-49 Individualac
Miodrag Radanović m 1968 AG6 45-49 Individualac
Dragiša Mladenović m 1966 AG6 45-49 TK Zaječar
Dejan Milivojević m 1969 AG6 45-49 TK Bor
Dragomir Živković m 1961 AG7 50-54 Individualac
Aleksandar Namitabha Arsić m 1964 AG7 50-54 Sri Chinmoy Marathon Team
Zoran Vojinović m 1962 AG7 50-54 Individualac
Gordana Krstić ž 1963 AG7 50-54 TK Tamis
Jovan Opačić m 1956 AG7 50-54 TK Tamis