Category Archives: sport

22.Beogradski triatlon rezultati Sprint trke

Ime prezime Pol Godiste kategorija Klub startni broj CILJ
1 Bojan Karanovic m 1993 Elit TK “Dynamic” 94 0:58:01
2 Strahinja Trakic m elit Kragujevac 102 0:58:03
3 Lazar Dedić m 2000 junior/ka TK Sprint 89 0:59:41
4 Veljko Maksimović m 1999 Junior/ka Kragujevac 93 1:01:13
5 Vladimir Danko m 1996 Elit TK Dynamic 100 1:04:20
6 Dejan Milivojević M 1969 AG3 41-50 TK Bor 116 1:04:23
7 Zoran Bradić m 1969 AG3 41-50 3Athlete 124 1:05:20
8 Bojan Djuric m 1973 AG3 41-50 TriOgy Racing 123 1:05:24
9 Nikola Medan m 2000 junior/ka TK Mihajlo Pupin 90 1:05:26
10 Stefan Bilić m 1997 Elit individual 101 1:05:30
11 Rastko Radosavljević m 1997 AG1 18-30 TK Tamiš 113 1:06:29
12 Vladimir Sremcevic m 1979 AG2 31-40 3athlete 129 1:06:40
13 Dragisa Mladenovic m 1966 AG3 41-50 Tk Zajecar 55 1:06:58
14 Vladimir Riling m 1984 Elit TK 3athlete 95 1:06:59
15 Bogdan Mihajlov m 1974 AG3 41-50 Udruženje triatlonaca Begej 119 1:07:22
16 Željko Ivković m 1979 AG2 31-40 TK Sprint 127 1:08:02
17 Nemanja Rankovic m 1980 AG2 31-40 Triogy 91 1:08:22
18 Aleksandar Gavrilović m 1970 AG3 41-50 PK Srem.Mitrovica 115 1:09:14
19 Ildiko Fabo ž 1975 AG3 41-50 Triogy Racing 83 1:10:29
20 Dušan Lukić m 1972 AG3 41-50 TK Tamiš 126 1:10:31
21 Nikola Todorović m 1991 AG1 18-30 individual 142 1:10:33
22 Nenad Plesnik m 1978 AG2 31-40 individual 133 1:10:36
23 Veroljub Zmijanac m 1983 AG2 31-40 Trcanje.rs 149 1:10:38
24 Daniela Kamburova ž 1981 AG2 31-40 3extreme 84 1:11:24
25 Ivan Barbaric m 1987 AG1 18-30 Individual 111 1:11:35
26 Milan Vučić M 1988 AG1 18-30 TK Bor 141 1:11:38
27 Branimir Đuričić M 1976 AG2 31-40 TK Bor 128 1:11:54
28 Marjan But m 1981 AG2 31-40 Udruženje triatlonaca Begej 139 1:12:55
29 Slavica Božić Ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo 79 1:13:30
30 Dragan Popović m 1971 AG3 41-50 TK ”DYNAMIC” 125 1:13:34
31 Petar Benderac m 1996 AG1 18-30 TK Herceg Novi 148 1:13:46
32 Zoran Radosavljevic m 1984 AG2 31-40 individual 138 1:13:52
33 Aleksandar Jovanovic m 1972 AG3 41-50 individual 118 1:14:44
34 Milos Komnenic m 1998 Junior/ka TK KOTOR 92 1:14:46
35 Nikola Ilić m 1988 Elit individual 99 1:15:26
36 Namitabha A. Arsic m 1964 AG4 51 + Sri Chinmoy Marathon Team 110 1:15:27
37 Mihajlo Cvetković m 1981 AG2 31-40 Tria coaching 132 1:15:48
38 Vladimir Marković m 1987 AG1 18-30 individual 104 1:18:15
39 Marko Vidakovic m 1980 AG2 31-40 individual 130 1:19:15
40 Miodrag Radanović m 1968 AG3 41-50 TK Tamiš 122 1:19:29
41 Igor Rados m 1970 AG3 41-50 individual 117 1:20:35
42 Milan Zivkovic m 1986 AG1 18-30 individual 143 1:21:33
43 Ivan Popovic m 1985 AG2 31-40 individual 131 1:21:34
44 Marko Karadžić m 1960 AG4 51 + Zathlete 108 1:22:50
45 Ivan Tešić m 1988 AG1 18-30 Plivački klub Užice 106 1:23:19
46 Jovica Peulic m 1981 AG2 31-40 Tk Dynamic 87 1:23:20
47 Jovan Abadžin m 1990 AG1 18-30 individual 103 1:23:22
48 Nebojsa Srabotnjak m 1991 AG1 18-30 individual 145 1:24:10
49 Miodrag Lopicic m 1969 AG3 41-50 individual 120 1:27:19
50 Andrija Zivkovic m 1993 AG1 18-30 Individual 147 1:27:33
51 Milan Banjanin m 1990 AG1 18-30 Individual 140 1:28:20
52 Kristina Radovanovic ž 1999 Junior/ka M. Pupin 80 1:29:32
53 Janko Vasiljevic m 1985 AG2 31-40 individual 137 1:31:06
54 Jovan Opačić m 1956 AG4 51 + TK Tamiš 112 1:35:21
55 Dragomir Živković m 1961 AG4 51 + individual 107 1:36:22
56 Finn Nielsen m 1987 AG1 18-30 Randers Freja Triatlon DK 14 DNF
57 Icko Dimitrievski m 1984 AG2 31-40 idividual 134 DSQ 1:14:48
58 Casper Bahlmann m 1994 AG1 18-30 Randers Freja Triathlon 151 DSQ 1:08:24
59 Olja Sobajic ž 1987 Elit BURT DNS
60 Gordana Krstić ž 1963 AG4 51 + TK Tamiš DNS
61 Hristina Popovic ž 1982 AG2 31-40 Individual DNS
62 Branka Jerkov ž 1984 AG2 31-40 TK Pozarevac DNS
63 Aleksa Janković m 1984 AG2 31-40 TK Pozarevac DNS
64 Nemanja Korać m 1983 Elit TRIA Coaching DNS
65 Vladimir Jecić m 1997 Elit individual DNS
66 Memsudin Prelić m 1974 Elit Individual DNS
67 Milan Zdravkovic m 1986 AG1 18-30 individual DNS
68 Mladen Volaš m 1953 AG4 51 + individual DNS
69 Slobodan Miladinović m 1957 AG4 51 + TK Pozarevac DNS
70 Goran Misic m 1969 AG3 41-50 TK 3athlete Bgd DNS
71 Srđan Cvetković m 1978 AG2 31-40 Individual DNS
72 Dusan Tomic m 1978 AG2 31-40 individual DNS
73 Milan Milenković m 1988 AG1 18-30 individual DNS
74 Nemanja Cvetic m 1989 AG1 18-30 Tryogy DNS
75 Izrok Susa m 1987 AG1 18-30 individual DNS
76 Nina Zdinjak ž 1988 AG1 18-30 TK Bor DNS
77 Stefan Živanović m 1986 AG1 18-30 Triogy Racing Team DNS
78 Nikola Nenadović m 1987 AG1 18-30 TK Pozarevac DNS

Spisak prijavljenih takmičara za 21.Beogradski triatlon

21.Beogradski triatlon – Spisak prijavljenih takmičara pristigle prijave do 19.IX.2015.

MINI triatlon, 50-2-0,5:
Vladimir Jovanović m 2004 Početnici Individualac
Radu Bondei m 2004 Početnici MasterSwimTri
Andrej Arnaut m 2004 Početnici Individualac
Ognjen Kulić m 2006 Početnici Individualac
Aleksandra Jevtić ž 2004 početnici TK Tamis
Iva Božičković ž 2006 početnici TK Tamis
Srna Marković ž 2004 početnici TK Tamis
Stefan Jelača m 2007 početnici TK Tamis
Ozren Perišić m 2006 početnici TK Tamis
Aleksa Kežić m 2006 početnici TK Tamis
Aleksa Nikolić m 2004 početnici TK Tamis
Maša Josipović ž 2004 početnici TK Tamis
Marko Bonnesi m 2005 Početnici TK Tamis
Luka Radunović m 2004 Početnici TK Tamis
Luka Djondović m 2005 Početnici TK Tamis
Luka Gligorić m 2004 Početnici TK Tamis
Ana Kostić ž 2007 Početnici TK Tamis
Mihajlo Ružić m 2005 početnici TK Tamis
Lana Gavrilović ž 2004 početnici PKSM
Sara Gavrilović ž 2006 početnici PKSM
Ana Popov ž 2005 početnici PKSM
Anja Nikitović ž 2004 početnici PKSM
Ognjen Ćulibrk m 2004 početnici PKSM
Vuk Nikitović m 2005 početnici PKSM
Marko Vučenović m 2006 početnici PKSM
Milica Vuković ž 2008 početnici PKSM
Stefan Ivetić m 2004 početnici TK Sprint
Nataša Kosanović ž 2004 početnici TK Sprint
Filip Milivojević m 2007 početnici TK Bor

Kids triatlon, 200-2,5-0,8
David Mijalov m 2003 Ml.nade ANA-DA
Pavle Lopičić m 2003 Ml.nade Individualac
Lazar Jakovljević m 2002 Ml.nade Individualac
Bojana Gjorgjieska ž 2002 Ml.nade TK Titani
Aleksa Dragojlović m 2001 Ml.nade TK Valis
Jovana Hranueli ž 2003 ml.nade TK Tamis
Aleksija Kocić ž 2002 ml.nade TK Tamis
Djordje Racić m 2002 ml.nade TK Tamis
Aleksa Martinčević m 2002 Ml.nade TK Tamis
Predrag Zmejkovski m 2003 ml.nade TK Tamis
Žarko Konatar m 2003 ml.nade TK Tamis
Ognjen Perišić m 2003 ml.nade TK Tamis
Marko Glišić m 2002 ml.nade TK Tamis
Breti Novak m 2002 ml.nade TK Tamis
Kristina Uzelac ž 2003 Ml.nade PKSM
Miona Bošković ž 2003 Ml.nade PKSM
Ivan Roman m 2003 Ml.nade PKSM
Valentina Vuković ž 2003 Ml.nade PKSM
Stevan Sapun m 2002 Ml.nade PKSM
Uroš Ivetić m 2002 ml.nade TK Sprint
Boris Pažin m 2003 ml.nade TK 4Me

Super SPRINT, 400-10-2,5
Anđelka Božić ž 2001 Nade TK Valis
Barbara Spolador ž 2001 Nade TK Valis
Anja Davidović ž 2001 nade TK Tamis
Dušan Stojadinović m 2000 nade TK Tamis
Vanja Isevski m 2001 nade TK Tamis
Vladimir Kokanov m 2001 nade TK Tamis
Marko Kukić m 2000 nade TK Tamis
Zoran Bukorac m 2000 Nade PKSM
Miloš Kosanović m 2001 Nade TK Sprint
Lazar Dedić m 2000 Nade TK Sprint
Nikola Medan m 2000 Nade TK MP
Bogdan Vuruna m 1993 Rekrea.16+ Individualac
Marko Vidaković m 1980 Rekrea.16+ Individualac
Nikola Ševaljević m 1989 Rekrea.16+ Individualac
Veljko Bajić m 1986 Rekrea.16+ Individualac
Aleksandar Žegarac m 1977 Rekrea.16+ TK Požarevac
Luka Matović m 1998 Rekrea.16+ TK Tamis
Milica Arizanović ž 1996 Rekrea.16+ TK Tamis
Filip Matović m 2000 Rekrea.16+ TK Tamis
Biljana Pažin ž 1969 Rekrea.16+ TK 4Me
Iva Pažin ž 1999 Rekrea.16+ TK 4Me
Jana Pažin ž 2000 Rekrea.16+ TK 4Me
Nikola Romčević m 1992 Rekrea.16+ Individualac

SPRINT triatlon, 750-20-5
Verica Mitreska ž 1998 Juniorke TK Titani
Slavica Božić ž 1999 Juniorke TK Valis
Božica Andrić ž 1999 Juniorke TK Valis
Sonja Lazić ž 1999 Juniorke TK Valis
Uroš Jovanov m 1998 juniori TK Tamis
Dušan Lazarević m 1998 juniori TK Tamis
Rastko Radosavljević m 1997 juniori TK Tamis
Milan Stošić m 1985 Elit Individualac
Barbara Arsin ž 1979 Elit Individualac
Vladimir Riling m 1984 Elit TK Tamis
Sandra Stamatović ž 1989 Elit Individualac
Nikola Lalić m 1992 Elit Individualac
Martin Narbais-Jaureguy m 1980 Elit Individualac
Svetozar Marušić m 1988 Elit Individualac
Vladimir Sremčević m 1979 Elit 3athlete
Vida Medić ž 1992 Elit TK Tamis
Dušan Gojković m 1982 Elit Individualac
Filip Rudaković m 1987 Elit Team Triathlon
Livia Bjeloglav ž 1984 Elit Individualac
Kristina Radovanović ž 1999 Elit TK MP
Nenad Plesnik m 1978 Elit Individualac
Edvard Plesnik m 1971 Elit Individualac
Milica Medić m 1996 Elit Individualac
Milan Banjanin m 1990 Elit Individualac
Stefan Živanović Pokrajčić m 1986 Elit Triogy Racing Team
Nikola Kutanoski m 1986 Elit TK Titani
Željko Stefanović m 1989 Elit Individualac
Ognjen Stojanović m 1990 Elit Triogy Racing Team
Ivan Bon m 1977 Elit TK Tamis
Srdjan Kulić m 1976 Elit Triogy Racing Team
Nemanja Cvetić m 1989 Elit Triogy Racing Team
Ivan Dugandžić m 1981 Elit Individualac
Nebojša Atanacković m 1976 Elit team Triathlon
Nemanja Nikolić m 1982 Elit TK Sivac
Nikola Filipović m 1994 Elit Individualac
Kosta Mirković m 1978 Elit TK Tamis
Miloš Matić m 1984 Elit TK Tamis
Nikola Vincer m 1981 Elit TK Tamis
Vladimir Stojsavljević m 1989 Elit TK Tamis
Danilo Jovanović m 1997 Elit TK Tamis
Jelena Popović ž 1991 Elit TK Tamis
Željko Ivković m 1979 Elit TK Sprint
Milan Vučić m 1988 Elit TK Bor
Nina Zdinjak ž 1988 Elit TK Bor
Stefan Stanković m 1995 Elit TK Bor
Milan Jankucić m 1991 Elit TK Bor
Miroslav Jovanović m 1984 Elit TK Bor
Zoran Radosavljević m 1984 Elit team Triathlon
Đurđe Atanacković m 1986 Elit Individualac
Marija Desivojević Cvetković ž 1973 AG5 40-44 Individualac
Aleksandar Jovanović m 1972 AG5 40-44 Team Triathlon
Vidak Milačić m 1971 AG5 40-44 Individualac
Željko Radović m 1972 AG5 40-44 Individualac
Nedeljko Sobot m 1976 AG5 40-44 Individualac
Andrew Dove m 1973 AG5 40-44 Individualac
Boško Petrušić m 1981 AG5 40-44 Individualac
Igor Stošić m 1971 AG5 40-44 Individualac
Milan Stojković m 1990 AG5 40-44 Individualac
Nikola Ilić m 1988 AG5 40-44 Individualac
Marjan Lukić m 1975 AG5 40-44 TK Tamis
Srdjan Stojkov m 1974 AG5 40-44 TK Tamis
Dušan Lukić m 1972 AG5 40-44 TK Tamis
Aleksandar Gavrilović m 1970 AG5 40-44 PKSM
Miodrag Lopičić m 1969 AG6 45-49 Individualac
Miodrag Radanović m 1968 AG6 45-49 Individualac
Dragiša Mladenović m 1966 AG6 45-49 TK Zaječar
Dejan Milivojević m 1969 AG6 45-49 TK Bor
Dragomir Živković m 1961 AG7 50-54 Individualac
Aleksandar Namitabha Arsić m 1964 AG7 50-54 Sri Chinmoy Marathon Team
Zoran Vojinović m 1962 AG7 50-54 Individualac
Gordana Krstić ž 1963 AG7 50-54 TK Tamis
Jovan Opačić m 1956 AG7 50-54 TK Tamis

21. Beogradski triatlon – SPRINT TRIATLON opis staze

SPRINT TRIATLON
750m-20km-5km (2-6-7 krug)

Plivanje:
Start trke počinje plivanjem sa plaže Taložnik, pliva se uz plivačku stazu do druge narandžaste bove, skreće se levo, kod treće narandžaste bove opet levo ka 4 narandžastoj bovi, levo pored 1, 2, 3 narandžaste bove ka okrugloj bovi, posle koje se skreće desno ka obali, 2 kruga, staza – 750m.
Bicikl:
Iz Z.I. desno, Dostavnim putem, smer ka gradu, uz desnu stranu puta (smer kretanje suprotno od kazaljke na satu), okret i nazad, 6 krugova – 20 km.
Trčanje:
izlaz za trčanje (na suprotnoj strani od bicikl ulaza), preko travnate podloge, izlazi se levo na asvaltni put, 7 krugova (smer kazaljke na satu) – 5km.

21 Bgd SPRINT triatlon 015
Napomene:
Broj za telo vratite po prolasku kroz cilj.

21. Beogradski triatlon – Mini, Super Kid, Super Sprint TRIATLON

21. Beogradski triatlon – staza, opis, broj krugova

Mini TRIATLON
50-2000-500m (1-1-1 krug)

Plivanje:
Start trke počinje plivanjem sa plaže ispred zone izmene, pliva se oko prve bove i nazad, plivanje je u smeru kazaljke na satu, 1 krug – 50m.
Bicikl:
Izlazi se pravo u Zonu Izmene, menja oprema, uzima bicikl, izlazi se desno ka mount liniji, posle nje počinje da se vozi vicikl. Dostavnim putem, smer ka gradu, uz desnu stranu puta (smer kretanje suprotno od kazaljke na satu), okret i nazad, 1 krug – 2 km. Kraj bicikla je ispred dismount linije, posle cega se gura bicikl u Z.I. skretanjem levo.
Trčanje:
Promena opreme, izlaz za trčanje (na suprotnoj strani od bicikl ulaza), preko travnate podloge, izlazi se levo na asvaltni put, jedan krug (smer kazaljke na satu) – 500m.
Trku završavate prolaskom kroz cilj.

21 Bgd MINI triatlon 015
Napomene:
- Svoju sportsku opremu ostavite u svoju korpu, čuvajte je uredno, za razbacane stvari dobija se kazna;
- Uvek prvo stavite kacigu i zakopčajte pre nego uzmete bicikl;
- Biciklistički segment počinjete po prelasku Mount linije, tek tu smete da ga zajašete i počnete da vozite, i tu se i završava;
- Ne smete uzimati okrepu van okrepnih stanica;
- Broj za telo vratite po prolasku kroz cilj.

Super Kid TRIATLON
200-5000-800m (1-2-2 krug)

Plivanje:
Start trke počinje plivanjem sa plaže Taložnik, pliva se pravo izmedju dve narandžaste bove ka cilju, jedan smer, pracvac – 200m.
Bicikl:
Iz Z.I. desno, Dostavnim putem, smer ka gradu, uz desnu stranu puta (smer kretanje suprotno od kazaljke na satu), okret i nazad, 2 kruga – 5 km.
Trčanje:
izlaz za trčanje (na suprotnoj strani od bicikl ulaza), preko travnate podloge, izlazi se levo na asvaltni put, 2 kruga (smer kazaljke na satu) – 800m.
Trku završavate prolaskom kroz cilj.

21 Bgd Super Kid triatlon 015
Napomene:
Broj za telo vratite po prolasku kroz cilj.

Super Sprint TRIATLON
0,4-10-2,5km (1-3-5 krugova)

Plivanje:
Start trke počinje plivanjem sa plaže Taložnik, pliva se uz plivačku stazu do druge narandžaste bove, skreće se levo, kod treće narandžaste bove opet levo ka okrugloj bovi posle koje se skreće desno ka obali, jedan smer, staza – 400m.
Bicikl:
Iz Z.I. desno, Dostavnim putem, smer ka gradu, uz desnu stranu puta (smer kretanje suprotno od kazaljke na satu), okret i nazad, 3 kruga – 10 km.
Trčanje:
izlaz za trčanje (na suprotnoj strani od bicikl ulaza), preko travnate podloge, izlazi se levo na asvaltni put, 5 krugova (smer kazaljke na satu) – 2500m.
Trku završavate prolaskom kroz cilj.

21 Bgd Super SPRINT triatlon 015
Napomene:
Broj za telo vratite po prolasku kroz cilj.