Daily Archives: 22/09/2016

22.Beogradski triatlon, startna lista – Sprint triatlon

Božica Andrić Ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo
Sonja Lazić Ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo
Slavica Božić Ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo
Kristina Radovanovic ž 1999 Junior/ka M. Pupin
Olja Sobajic ž 1987 Elit BURT
Gordana Krstić ž AG4 51 + TK Tamiš
Ildiko Fabo ž 1975 AG3 41-50 Triogy Racing
Daniela Kamburova ž 1981 AG2 31-40 3extreme
Hristina Popovic ž 1982 AG2 31-40 Individual
Branka Jerkov ž 1984 AG2 31-40 TK Pozarevac
Nina Zdinjak ž 1988 AG1 18-30 TK Bor
Filip Puce M 1999 junior/ka TK ATP Valjevo
Danilo Rajevic M 2000 junior/ka TK ATP Valjevo
Lazar Dedić m 2000 junior/ka TK Sprint
Nikola Medan m 2000 junior/ka TK Mihajlo Pupin
Hristo Yovev m 1999 Junior/ka 3extreme
Milos Komnenic m 1998 Junior/ka TK KOTOR
Veljko Maksimović m 1999 Junior/ka Kragujevac
Vladimir Riling m 1984 Elit TK 3athlete
Bojan Karanovic m 1993 Elit TK “Dynamic”
Nemanja Korać m 1983 Elit TRIA Coaching
Vladimir Jecić m 1997 Elit individual
Memsudin Prelić m 1974 Elit Individual
Nikola Ilić m 1988 Elit individual
Vladimir Danko m 1996 Elit TK Dynamic
Stefan Bilić m 1997 Elit TK team Triathlon
Strahinja Trakic m elit Kragujevac
Dragomir Živković m 1961 AG4 51 + individual
Marko Karadžić m 1960 AG4 51 + Zathlete
Mladen Volaš m 1953 AG4 51 + individual
Namitabha A. Arsic m 1964 AG4 51 + Sri Chinmoy Marathon Team
Jovan Opačić m AG4 51 + TK Tamiš
Slobodan Miladinović m 1957 AG4 51 + TK Pozarevac
Aleksandar Gavrilović m 1970 AG3 41-50 PK Srem.Mitrovica
Dejan Milivojević M 1969 AG3 41-50 TK Bor
Igor Rados m 1970 AG3 41-50 individual
Aleksandar Jovanovic m 1972 AG3 41-50 Team Triathlon
Bogdan Mihajlov m 1974 AG3 41-50 Udruženje triatlonaca Begej
Miodrag Lopicic m 1969 AG3 41-50 individual
Goran Misic m 1969 AG3 41-50 TK 3athlete Bgd
Miodrag Radanović m 1968 AG3 41-50 TK Tamiš
Bojan Djuric m 1973 AG3 41-50 TriOgy Racing
Zoran Bradić m 1969 AG3 41-50 3Athlete
Dragan Popović m 1971 AG3 41-50 TK ”DYNAMIC”
Dušan Lukić m AG3 41-50 TK Tamiš
Željko Ivković m 1979 AG2 31-40 TK Sprint
Branimir Đuričić M 1976 AG2 31-40 TK Bor
Vladimir Sremcevic m 1979 AG2 31-40 3athlete
Marko Vidakovic m 1980 AG2 31-40 individual
Ivan Popovic m 1985 AG2 31-40 individual
Mihajlo Cvetković m 1981 AG2 31-40 Tria coaching
Nenad Plesnik m 1978 AG2 31-40 individual
Icko Dimitrievski m 1984 AG2 31-40 idividual
Srđan Cvetković m 1978 AG2 31-40 Individual
Dusan Tomic m 1978 AG2 31-40 individual
Janko Vasiljevic m 1985 AG2 31-40 individual
Zoran Radosavljevic m 1984 AG2 31-40 Team Triathlon
Marjan But m 1981 AG2 31-40 Udruženje triatlonaca Begej
Aleksa Janković m 1984 AG2 31-40 TK Pozarevac
Milan Vučić M 1988 AG1 18-30 TK Bor
Milan Banjanin m 1990 AG1 18-30 Individual
Nikola Todorović m 1991 AG1 18-30 individual
Milan Zivkovic m 1986 AG1 18-30 individual
Milan Milenković m 1988 AG1 18-30 individual
Nebojsa Srabotnjak m 1991 AG1 18-30 individual
Nemanja Cvetic m 1989 AG1 18-30 Tryogy
Andrija Zivkovic m 1993 AG1 18-30 Individual
Petar Benderac m 1996 AG1 18-30 TK Herceg Novi
Izrok Susa m 1987 AG1 18-30 individual
Ivan Barbaric m 1987 AG1 18-30 Individual
Casper Bahlmann m 1994 AG1 18-30 Randers Freja Triathlon
Stefan Živanović m 1986 AG1 18-30 Triogy Racing Team
Jovan Abadžin m 1990 AG1 18-30 individual
Milan Zdravkovic m 1986 AG1 18-30 individual
Vladimir Marković m 1987 AG1 18-30 individual
Ivan Tešić m 1988 AG1 18-30 Plivački klub Užice
Finn Nielsen m 1987 AG1 18-30 Randers Freja Triatlon DK
Rastko Radosavljević m AG1 18-30 TK Tamiš
Nikola Nenadović m 1987 AG1 18-30 TK Pozarevac

22.Beogradski triatlon, startna lista – Super Sprint

Anđelka Božić Ž 2001 nade TK ATP Valjevo
Jasmina Kolakovic ž 1964 Rekretivka/ac 16+ tk mul3sport
Jana Pažin ž 2000 Rekretivka/ac 16+ 4Me Beograd
Anja Davidović ž Nade TK Tamiš
Aleksa Dragojlović m 2002 nade TK ATP Valjevo
Uroš Ivetić m 2002 nade TK Sprint
Stilian Decev m 2001 Nade 3extreme
Atanas Petkov m 2001 Nade 3extreme
Vanja Isevski m Nade TK Tamiš
Aleksa Martinčević m Nade TK Tamiš
Marko Glišić m Nade TK Tamiš

22.Beogradski triatlon, startna lista – Super Kid

Anja Nikitović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Anja Vitasović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Iva Racić ž Mlade nade TK Tamiš
Jovana Hranueli ž Mlade nade TK Tamiš
Kristina Uzelac ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Lana Gavrilović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Maša Josipović ž Mlade nade TK Tamiš
Miona Bošković ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Valentina Vuković ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
David Mijalov m 2003 Mlade nade ANA-DA
Dimitrije Kljajić   m 2004 Mlade nade TK Pozarevac
Djordje Racić m Mlade nade TK Tamiš
Dusan Pavlović m 2003 Mlade nade Kragujevac
Jovanović Luka M 2003 Mlade nade SK Sporticus
Luka Gligorić m Mlade nade TK Tamiš
Ognjen Ćulibrk m 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Ognjen Perišić m Mlade nade TK Tamiš
PAVLE LOPICIC m 2003 Mlade nade INDIVIDUAL
Pavle Obradović m Mlade nade TK Tamiš

22.Beogradski triatlon, startna lista – mini triatlon

Ana Kostić ž2007Početnici TK Tamiš 1
Ana Popov ž2005početnici PK Srem.Mitrovica 2
Andrea Đukić Ž2005Početnici SK Sporticus 3
Doroteja Tomić Ž2005Početnici SK Sporticus 4
Eva Šokota Ž2006Početnici SK Sporticus 5
Hana Gaćeša ž2005Početnici TK Tamiš 6
Irena Ilić Ž2005početnici TK ATP Valjevo 7
Iva Božičković ž2006Početnici TK Tamiš 8
Iva Mladenovic ž2009 Početnici TK “Zajecar” 9
Iva Pavlović ž2005 početnici Kragujevac 10
Jana Velimirović Ž2005 Početnici SK Sporticus 11
Leah Hjerppe ž2007 Početnici individual 12
Marta Medan ž2005 Početnici TK Mihajlo Pupin 14
Milica Vuković ž2008 početnici PK Srem.Mitrovica 15
Renata Gračanin Ž2006 Početnici SK Sporticus 16
Sara Gavrilović ž2006 početnici PK Srem.Mitrovica 17
Tamara Vićić Ž2005 početnici TK ATP Valjevo 18
Vera Crnoglavac Ž2007 Početnici SK Sporticus 19
Aleksa Brkić M2009 Početnici SK Sporticus 20
Aleksa Kežić m2006 Početnici TK Tamiš 21
Andrej Brkić M2007 Početnici SK Sporticus 22
Andrija Đurković M2008 Početnici SK Sporticus 23
Bogdan Jelača m2005 Početnici TK Tamiš 24
Borisav Đurić M2005 početnici TK ATP Valjevo 25
Dušan Bjelajac M2005 Početnici SK Sporticus 26
Eo Stojadinović M2008 Početnici SK Sporticus 27
Filip MilivojevićM2007 početnici TK Bor 28
Ivan Sjerobabin m2006 Početnici TK “Zajecar” 29
Lazar Dugandžić m2008 Početnici PK Ušće 30
Marko Gligorić m2005 Početnici TK Tamiš 31
Milan Miladinović m2005 Početnici TK Pozarevac 32
Milenko Ilić m2007 početnici PK Srem.Mitrovica 33
Miloš Krneta M2006 Početnici SK Sporticus 34
Nikola Đurović M2006 Početnici SK Sporticus 35
Ozren Perišić m2006 Početnici TK Tamiš 36
Relja Djuric m2008 Početnici individual 37
Stefan Jelača m2007 Početnici TK Tamiš 38
Traian Miloriev m2006 Početnici 3extreme 39
Uros Atanackovicm2008 Početnici PK Ušće 40
Uros Hugo Novovic Menende2008 Početnici PK USCE 41
Viktor Dragičević M2010 Početnici SK Sporticus 42
Viktor Šerbedžija M2005 Početnici SK Sporticus 43
Vojin Davidović m2006Početnici TK Tamiš 44
Vuk Nikitović m2006 početnici PK Srem.Mitrovica 45
Vuk Vidakovic m2008 Početnici individual 46
Vukašin Maraš M2006 Početnici SK Sporticus 47
Marko Dojcinovicm2005 Početnici individual 48

22.Beogradski triatlon – SATNICA

9:30 otvaranje RACE centra
10:00 dolazak timova i zvaničnika
10:00 – 11:30 podizanje startnih paketa i placanje startnina

Mini triatlon – Početnici
12:00 – 12:35 ChekIN
12:35 zagrevanje
12:50 Line up
13:00 Start Početnici
13:40 – 13:50 Chek out
16:45 Proglašenja
17:10 Kasni chek out

Super kid triatlon – Mlade nade
12:20 – 12:45 ChekIN
12:50 zagrevanje
13:05 Line up
13:15 Start Mlade nade
13:40 – 13:50 Chek out
16:50 Proglašenja
17:10 Kasni chek out
Super Sprint – Nade i rekretivke/ci 16+
12:20 – 12:45 ChekIN
12:50 zagrevanje
13:05 Line up
13:15 Start Nade i rekretivke/ci 16+
13:40 – 13:50 Chek out
16:55 Proglašenja
17:10 Kasni chek out
SPRINT triatlon – Juniorke/i, Elit, Age group
13:55 – 14:10 ChekIN
14:05 Zagrevanje
14:20 Line up
14:30 Start SPRINT triatlon
17:00 Proglašenja
17:10 Chek out
17:30 Vremenski limit trke