Author Archives: 3A4U

A tri trch serija MEMO
Pomozi Sebi, živi zdravo!
Izaberi jednu! Ma učestvuj na svim! Samo budi aktivan! Zabava za sve, zdravlje za tebe!
25. mart. X Duatlon 5k Trčanje Beograd Pionirski grad Sportikus
15. april. Duatlon 5k Trčanje Kragujevac Šumarice 3A4U
29. april. Duatlon 5k Trčanje Beograd 3A4U
28.maj. Sprint 5k Trčanje Beograd 3A4U TSB
12.avg. X duatlon 5+10k Trčanje Kačarevo 3A4U Patrik
24.sept. IM half distance 21k Trčanje Beograd TSB
24.sept. Akvatlon 5k Trčanje Beograd TSB Sportikus
7.okt. X duatlon 5k Trčanje Beograd 3A4U Sportikus
28.okt. Duatlon 5k Trčanje Beograd 3A4U Sportikus
.dec. Zimski Akvatlon 5k Trčanje Beograd 3A4U Sportikus

Zimska škola triatlona

zimka-skola-sportikus

Triatlon savez Beograda u saradnji sa SK Sporticus tokom decembra 2016. organizuje zimsku školu triatlona. Cilj nam je da osnovce i srednjoškolce upoznamo sa triatlonom i da im pružimo šansu da se oprobaju u ovom sjajnom sportu.

Šta je potrebno za učešće?
- Dobra volja
- Zdravstvena sposobnost za bavljenje sportom
- Poštovanje sportske discipline i drugih učsnika
- Elementarna sportska oprema (kupaći i kapica za plivanje, patike i trenerka za treninge na otvorenom)
Dobro nam došli!
Sportski klub Sporticus
Tel.:+381 63 765 8 777
sk.sporticus@gmail.com
www.sporticus.rs

22.Beogradski triatlon – Trofej Beograda, rezultati

Mini triatlon
1 Iva Pavlović ž 2005 početnici Kragujevac 10 0:08:38
2 Bogdan Jelača m 2005 Početnici TK Tamiš 24 0:08:59
3 Borisav Đurić M 2005 početnici TK ATP Valjevo 25 0:09:01
4 Andrea Đukić Ž 2005 Početnici SK Sporticus 3 0:09:15
5 Traian Miloriev m 2006 Početnici 3extreme 39 0:09:24
6 Ivan Sjerobabin m 2006 Početnici TK “Zajecar” 29 0:09:56
7 Stefan Jelača m 2007 Početnici TK Tamiš 38 0:09:58
8 Iva Božičković ž 2006 Početnici TK Tamiš 8 0:10:08
9 Irena Ilić Ž 2005 početnici TK ATP Valjevo 7 0:10:25
10 Vojin Davidović m 2006 Početnici TK Tamiš 44 0:10:30
11 Aleksa Kežić m 2006 Početnici TK Tamiš 21 0:10:32
12 Ozren Perišić m 2006 Početnici TK Tamiš 36 0:10:35
13 Andrej Brkić M 2007 Početnici SK Sporticus 22 0:10:38
14 Uros Atanackovic m 2008 Početnici PK Ušće 40 0:10:41
15 Doroteja Tomić Ž 2005 Početnici SK Sporticus 4 0:10:51
16 Jana Velimirović Ž 2005 Početnici SK Sporticus 11 0:10:55
17 Viktor Šerbedžija M 2005 Početnici SK Sporticus 43 0:10:56
18 Dušan Bjelajac M 2005 Početnici SK Sporticus 26 0:10:58
19 Vera Crnoglavac Ž 2007 Početnici SK Sporticus 19 0:11:13
20 Milenko Ilić m 2007 početnici PK Srem.Mitrovica 33 0:11:18
21 Miloš Krneta M 2006 Početnici SK Sporticus 34 0:11:23
22 Eo Stojadinović M 2008 Početnici SK Sporticus 27 0:11:27
23 Nikola Đurović M 2006 Početnici SK Sporticus 35 0:11:34
24 Renata Gračanin Ž 2006 Početnici SK Sporticus 16 0:11:44
25 Marko Dojcinovic m 2005 Početnici individual 48 0:11:50
26 Vuk Nikitović m 2006 početnici PK Srem.Mitrovica 45 0:11:52
27 Ana Kostić ž 2007 Početnici TK Tamiš 1 0:12:16
28 Andrija Đurković M 2008 Početnici SK Sporticus 23 0:12:36
29 Viktor Dragičević M 2010 Početnici SK Sporticus 42 0:12:48
30 Eva Šokota Ž 2006 Početnici SK Sporticus 5 0:13:21
31 Vuk Vidakovic m 2008 Početnici individual 46 0:13:35
32 Leah Hjerppe ž 2007 Početnici individual 12 0:15:13
33 Filip Milivojević M 2007 početnici TK Bor 28 0:15:33
34 Aleksa Brkić M 2009 Početnici SK Sporticus 20 DNS
35 Ana Popov ž 2005 početnici PK Srem.Mitrovica 2 DNS
36 Hana Gaćeša ž 2005 Početnici TK Tamiš 6 DNS
37 Iva Mladenovic ž 2009 Početnici TK “Zajecar” 9 DNS
38 Lazar Dugandžić m 2008 Početnici PK Ušće 30 DNS
39 Marko Gligorić m 2005 Početnici TK Tamiš 31 DNS
40 Marta Medan ž 2005 Početnici TK Mihajlo Pupin 14 DNS
41 Milan Miladinović m 2005 Početnici TK Pozarevac 32 DNS
42 Milica Vuković ž 2008 početnici PK Srem.Mitrovica 15 DNS
43 Relja Djuric m 2008 Početnici individual 37 DNS
44 Sara Gavrilović ž 2006 početnici PK Srem.Mitrovica 17 DNS
45 Tamara Vićić Ž 2005 početnici TK ATP Valjevo 18 DNS
46 Uros Hugo Novovic Menendez m 2008 Početnici PK USCE 41 DNS
47 Vukašin Maraš M 2006 Početnici SK Sporticus 47 DNS

Super Kid
Ime prezime Pol Godiste kategorija Klub startni broj CILJ
1 David Mijalov m 2003 Mlade nade ANA-DA 58 0:16:06
2 Dusan Pavlović m 2003 Mlade nade Kragujevac 61 0:17:02
3 Pavle Obradović m Mlade nade TK Tamiš 67 0:17:17
4 Valentina Vuković ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 57 0:17:40
5 Miona Bošković ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 56 0:18:12
6 Lana Gavrilović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 54 0:18:13
7 Kristina Uzelac ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 53 0:18:16
8 Luka Gligorić m Mlade nade TK Tamiš 63 0:18:46
9 Ognjen Perišić m Mlade nade TK Tamiš 65 0:18:47
10 Anja Vitasović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 50 0:19:48
11 Ognjen Ćulibrk m 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 64 0:20:03
12 Anja Nikitović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 49 0:20:57
13 PAVLE LOPICIC m 2003 Mlade nade INDIVIDUAL 66 0:21:26
14 Jovana Hranueli ž Mlade nade TK Tamiš 52 0:21:51
15 Iva Racić ž Mlade nade TK Tamiš 51 0:24:17
16 Djordje Racić m Mlade nade TK Tamiš 60 0:37:37
17 Dimitrije Kljajić   m 2004 Mlade nade TK Pozarevac 59 DNS
18 Jovanović Luka M 2003 Mlade nade SK Sporticus 62 DNS
19 Maša Josipović ž Mlade nade TK Tamiš 55 DNS

Super Sprint
Ime prezime Pol Godiste kategorija Klub startni broj CILJ
1 Uroš Ivetić m 2002 nade TK Sprint 73 0:33:12
2 Aleksa Dragojlović m 2002 nade TK ATP Valjevo 72 0:34:57
3 Anja Davidović ž Nade TK Tamiš 71 0:34:59
4 Vanja Isevski m Nade TK Tamiš 76 0:36:29
5 Anđelka Božić Ž 2001 nade TK ATP Valjevo 68 0:36:38
6 Aleksa Martinčević m Nade TK Tamiš 77 0:39:40
7 Jana Pažin ž 2000 Rekretivka/ac 16+ 4Me Beograd 70 0:46:51
8 Jasmina Kolakovic ž 1964 Rekretivka/ac 16+ tk mul3sport 69 0:51:29
9 Stilian Decev m 2001 Nade 3extreme 74 DNS
10 Atanas Petkov m 2001 Nade 3extreme 75 DNS
11 Marko Glišić m Nade TK Tamiš 78 DNS

22.Beogradski triatlon rezultati Sprint trke

Ime prezime Pol Godiste kategorija Klub startni broj CILJ
1 Bojan Karanovic m 1993 Elit TK “Dynamic” 94 0:58:01
2 Strahinja Trakic m elit Kragujevac 102 0:58:03
3 Lazar Dedić m 2000 junior/ka TK Sprint 89 0:59:41
4 Veljko Maksimović m 1999 Junior/ka Kragujevac 93 1:01:13
5 Vladimir Danko m 1996 Elit TK Dynamic 100 1:04:20
6 Dejan Milivojević M 1969 AG3 41-50 TK Bor 116 1:04:23
7 Zoran Bradić m 1969 AG3 41-50 3Athlete 124 1:05:20
8 Bojan Djuric m 1973 AG3 41-50 TriOgy Racing 123 1:05:24
9 Nikola Medan m 2000 junior/ka TK Mihajlo Pupin 90 1:05:26
10 Stefan Bilić m 1997 Elit individual 101 1:05:30
11 Rastko Radosavljević m 1997 AG1 18-30 TK Tamiš 113 1:06:29
12 Vladimir Sremcevic m 1979 AG2 31-40 3athlete 129 1:06:40
13 Dragisa Mladenovic m 1966 AG3 41-50 Tk Zajecar 55 1:06:58
14 Vladimir Riling m 1984 Elit TK 3athlete 95 1:06:59
15 Bogdan Mihajlov m 1974 AG3 41-50 Udruženje triatlonaca Begej 119 1:07:22
16 Željko Ivković m 1979 AG2 31-40 TK Sprint 127 1:08:02
17 Nemanja Rankovic m 1980 AG2 31-40 Triogy 91 1:08:22
18 Aleksandar Gavrilović m 1970 AG3 41-50 PK Srem.Mitrovica 115 1:09:14
19 Ildiko Fabo ž 1975 AG3 41-50 Triogy Racing 83 1:10:29
20 Dušan Lukić m 1972 AG3 41-50 TK Tamiš 126 1:10:31
21 Nikola Todorović m 1991 AG1 18-30 individual 142 1:10:33
22 Nenad Plesnik m 1978 AG2 31-40 individual 133 1:10:36
23 Veroljub Zmijanac m 1983 AG2 31-40 Trcanje.rs 149 1:10:38
24 Daniela Kamburova ž 1981 AG2 31-40 3extreme 84 1:11:24
25 Ivan Barbaric m 1987 AG1 18-30 Individual 111 1:11:35
26 Milan Vučić M 1988 AG1 18-30 TK Bor 141 1:11:38
27 Branimir Đuričić M 1976 AG2 31-40 TK Bor 128 1:11:54
28 Marjan But m 1981 AG2 31-40 Udruženje triatlonaca Begej 139 1:12:55
29 Slavica Božić Ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo 79 1:13:30
30 Dragan Popović m 1971 AG3 41-50 TK ”DYNAMIC” 125 1:13:34
31 Petar Benderac m 1996 AG1 18-30 TK Herceg Novi 148 1:13:46
32 Zoran Radosavljevic m 1984 AG2 31-40 individual 138 1:13:52
33 Aleksandar Jovanovic m 1972 AG3 41-50 individual 118 1:14:44
34 Milos Komnenic m 1998 Junior/ka TK KOTOR 92 1:14:46
35 Nikola Ilić m 1988 Elit individual 99 1:15:26
36 Namitabha A. Arsic m 1964 AG4 51 + Sri Chinmoy Marathon Team 110 1:15:27
37 Mihajlo Cvetković m 1981 AG2 31-40 Tria coaching 132 1:15:48
38 Vladimir Marković m 1987 AG1 18-30 individual 104 1:18:15
39 Marko Vidakovic m 1980 AG2 31-40 individual 130 1:19:15
40 Miodrag Radanović m 1968 AG3 41-50 TK Tamiš 122 1:19:29
41 Igor Rados m 1970 AG3 41-50 individual 117 1:20:35
42 Milan Zivkovic m 1986 AG1 18-30 individual 143 1:21:33
43 Ivan Popovic m 1985 AG2 31-40 individual 131 1:21:34
44 Marko Karadžić m 1960 AG4 51 + Zathlete 108 1:22:50
45 Ivan Tešić m 1988 AG1 18-30 Plivački klub Užice 106 1:23:19
46 Jovica Peulic m 1981 AG2 31-40 Tk Dynamic 87 1:23:20
47 Jovan Abadžin m 1990 AG1 18-30 individual 103 1:23:22
48 Nebojsa Srabotnjak m 1991 AG1 18-30 individual 145 1:24:10
49 Miodrag Lopicic m 1969 AG3 41-50 individual 120 1:27:19
50 Andrija Zivkovic m 1993 AG1 18-30 Individual 147 1:27:33
51 Milan Banjanin m 1990 AG1 18-30 Individual 140 1:28:20
52 Kristina Radovanovic ž 1999 Junior/ka M. Pupin 80 1:29:32
53 Janko Vasiljevic m 1985 AG2 31-40 individual 137 1:31:06
54 Jovan Opačić m 1956 AG4 51 + TK Tamiš 112 1:35:21
55 Dragomir Živković m 1961 AG4 51 + individual 107 1:36:22
56 Finn Nielsen m 1987 AG1 18-30 Randers Freja Triatlon DK 14 DNF
57 Icko Dimitrievski m 1984 AG2 31-40 idividual 134 DSQ 1:14:48
58 Casper Bahlmann m 1994 AG1 18-30 Randers Freja Triathlon 151 DSQ 1:08:24
59 Olja Sobajic ž 1987 Elit BURT DNS
60 Gordana Krstić ž 1963 AG4 51 + TK Tamiš DNS
61 Hristina Popovic ž 1982 AG2 31-40 Individual DNS
62 Branka Jerkov ž 1984 AG2 31-40 TK Pozarevac DNS
63 Aleksa Janković m 1984 AG2 31-40 TK Pozarevac DNS
64 Nemanja Korać m 1983 Elit TRIA Coaching DNS
65 Vladimir Jecić m 1997 Elit individual DNS
66 Memsudin Prelić m 1974 Elit Individual DNS
67 Milan Zdravkovic m 1986 AG1 18-30 individual DNS
68 Mladen Volaš m 1953 AG4 51 + individual DNS
69 Slobodan Miladinović m 1957 AG4 51 + TK Pozarevac DNS
70 Goran Misic m 1969 AG3 41-50 TK 3athlete Bgd DNS
71 Srđan Cvetković m 1978 AG2 31-40 Individual DNS
72 Dusan Tomic m 1978 AG2 31-40 individual DNS
73 Milan Milenković m 1988 AG1 18-30 individual DNS
74 Nemanja Cvetic m 1989 AG1 18-30 Tryogy DNS
75 Izrok Susa m 1987 AG1 18-30 individual DNS
76 Nina Zdinjak ž 1988 AG1 18-30 TK Bor DNS
77 Stefan Živanović m 1986 AG1 18-30 Triogy Racing Team DNS
78 Nikola Nenadović m 1987 AG1 18-30 TK Pozarevac DNS

22.Beogradski triatlon + PLASMAN

Mini triatlon:
1 Bogdan Jelača m 2005 Početnici TK Tamiš 24 0:08:59
2 Borisav Đurić m 2005 početnici TK ATP Valjevo 25 0:09:01
3 Traian Miloriev m 2006 Početnici 3extreme 39 0:09:24

1 Iva Pavlović ž 2005 početnici Kragujevac 10 0:08:38
2 Andrea Đukić ž 2005 Početnici SK Sporticus 3 0:09:15
3 Iva Božičković ž 2006 Početnici TK Tamiš 8 0:10:08

Super KID:
1 David Mijalov m 2003 Mlade nade ANA-DA 58 0:16:06
2 Dusan Pavlović m 2003 Mlade nade Kragujevac 61 0:17:02
3 Pavle Obradović m 2003 Mlade nade TK Tamiš 67 0:17:17

1 Valentina Vuković ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 57 0:17:40
2 Miona Bošković ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 56 0:18:12
3 Lana Gavrilović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica 54 0:18:13

Super sprint:
1 Uroš Ivetić m 2002 nade TK Sprint 73 0:33:12
2 Aleksa Dragojlović m 2002 nade TK ATP Valjevo 72 0:34:57
3 Vanja Isevski m 2001 Nade TK Tamiš 76 0:36:29

1 Anja Davidović ž 2001 Nade TK Tamiš 71 0:34:59
2 Anđelka Božić ž 2001 nade TK ATP Valjevo 68 0:36:38

Juniori:
1 Lazar Dedić m 2000 junior/ka TK Sprint 89 0:59:41
2 Veljko Maksimović m 1999 Junior/ka Kragujevac 93 1:01:13
3 Nikola Medan m 2000 junior/ka TK Mihajlo Pupin 90 1:05:26

Juniorke:
1 Slavica Božić ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo 79 1:13:30
2 Kristina Radovanovic ž 1999 Junior/ka M. Pupin 80 1:29:32

ZENE Apsolutno:
1 Ildiko Fabo ž 1975 AG3 41-50 Triogy Racing 83 1:10:29
2 Daniela Kamburova ž 1981 AG2 31-40 3extreme 84 1:11:24
3 Slavica Božić ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo 79 1:13:30

Elit:
1 Bojan Karanovic m 1993 Elit TK “Dynamic” 94 0:58:01
2 Strahinja Trakic m elit Kragujevac 102 0:58:03
3 Vladimir Danko m 1996 Elit TK Dynamic 100 1:04:20

AG 1:
1 Rastko Radosavljević m 1997 AG1 18-30 TK Tamiš 113 1:06:29
2 Nikola Todorović m 1991 AG1 18-30 individual 142 1:10:33
3 Ivan Barbaric m 1987 AG1 18-30 Individual 111 1:11:35
AG 2:
1 Vladimir Sremcevic m 1979 AG2 31-40 3athlete 129 1:06:40
2 Željko Ivković m 1979 AG2 31-40 TK Sprint 127 1:08:02
3 Nemanja Rankovic m 1980 AG2 31-40 Triogy 91 1:08:22
AG 3:
1 Dejan Milivojević m 1969 AG3 41-50 TK Bor 116 1:04:23
2 Zoran Bradić m 1969 AG3 41-50 3Athlete 124 1:05:20
3 Bojan Djuric m 1973 AG3 41-50 TriOgy Racing 123 1:05:24
AG 4:
1 Namitabha A. Arsic m 1964 AG4 51 + Sri Chinmoy Marathon Team 110 1:15:27
2 Marko Karadžić m 1960 AG4 51 + Zathlete 108 1:22:50
3 Jovan Opačić m 1956 AG4 51 + TK Tamiš 112 1:35:21

22.Beogradski triatlon, startna lista – Sprint triatlon

Božica Andrić Ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo
Sonja Lazić Ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo
Slavica Božić Ž 1999 junior/ka TK ATP Valjevo
Kristina Radovanovic ž 1999 Junior/ka M. Pupin
Olja Sobajic ž 1987 Elit BURT
Gordana Krstić ž AG4 51 + TK Tamiš
Ildiko Fabo ž 1975 AG3 41-50 Triogy Racing
Daniela Kamburova ž 1981 AG2 31-40 3extreme
Hristina Popovic ž 1982 AG2 31-40 Individual
Branka Jerkov ž 1984 AG2 31-40 TK Pozarevac
Nina Zdinjak ž 1988 AG1 18-30 TK Bor
Filip Puce M 1999 junior/ka TK ATP Valjevo
Danilo Rajevic M 2000 junior/ka TK ATP Valjevo
Lazar Dedić m 2000 junior/ka TK Sprint
Nikola Medan m 2000 junior/ka TK Mihajlo Pupin
Hristo Yovev m 1999 Junior/ka 3extreme
Milos Komnenic m 1998 Junior/ka TK KOTOR
Veljko Maksimović m 1999 Junior/ka Kragujevac
Vladimir Riling m 1984 Elit TK 3athlete
Bojan Karanovic m 1993 Elit TK “Dynamic”
Nemanja Korać m 1983 Elit TRIA Coaching
Vladimir Jecić m 1997 Elit individual
Memsudin Prelić m 1974 Elit Individual
Nikola Ilić m 1988 Elit individual
Vladimir Danko m 1996 Elit TK Dynamic
Stefan Bilić m 1997 Elit TK team Triathlon
Strahinja Trakic m elit Kragujevac
Dragomir Živković m 1961 AG4 51 + individual
Marko Karadžić m 1960 AG4 51 + Zathlete
Mladen Volaš m 1953 AG4 51 + individual
Namitabha A. Arsic m 1964 AG4 51 + Sri Chinmoy Marathon Team
Jovan Opačić m AG4 51 + TK Tamiš
Slobodan Miladinović m 1957 AG4 51 + TK Pozarevac
Aleksandar Gavrilović m 1970 AG3 41-50 PK Srem.Mitrovica
Dejan Milivojević M 1969 AG3 41-50 TK Bor
Igor Rados m 1970 AG3 41-50 individual
Aleksandar Jovanovic m 1972 AG3 41-50 Team Triathlon
Bogdan Mihajlov m 1974 AG3 41-50 Udruženje triatlonaca Begej
Miodrag Lopicic m 1969 AG3 41-50 individual
Goran Misic m 1969 AG3 41-50 TK 3athlete Bgd
Miodrag Radanović m 1968 AG3 41-50 TK Tamiš
Bojan Djuric m 1973 AG3 41-50 TriOgy Racing
Zoran Bradić m 1969 AG3 41-50 3Athlete
Dragan Popović m 1971 AG3 41-50 TK ”DYNAMIC”
Dušan Lukić m AG3 41-50 TK Tamiš
Željko Ivković m 1979 AG2 31-40 TK Sprint
Branimir Đuričić M 1976 AG2 31-40 TK Bor
Vladimir Sremcevic m 1979 AG2 31-40 3athlete
Marko Vidakovic m 1980 AG2 31-40 individual
Ivan Popovic m 1985 AG2 31-40 individual
Mihajlo Cvetković m 1981 AG2 31-40 Tria coaching
Nenad Plesnik m 1978 AG2 31-40 individual
Icko Dimitrievski m 1984 AG2 31-40 idividual
Srđan Cvetković m 1978 AG2 31-40 Individual
Dusan Tomic m 1978 AG2 31-40 individual
Janko Vasiljevic m 1985 AG2 31-40 individual
Zoran Radosavljevic m 1984 AG2 31-40 Team Triathlon
Marjan But m 1981 AG2 31-40 Udruženje triatlonaca Begej
Aleksa Janković m 1984 AG2 31-40 TK Pozarevac
Milan Vučić M 1988 AG1 18-30 TK Bor
Milan Banjanin m 1990 AG1 18-30 Individual
Nikola Todorović m 1991 AG1 18-30 individual
Milan Zivkovic m 1986 AG1 18-30 individual
Milan Milenković m 1988 AG1 18-30 individual
Nebojsa Srabotnjak m 1991 AG1 18-30 individual
Nemanja Cvetic m 1989 AG1 18-30 Tryogy
Andrija Zivkovic m 1993 AG1 18-30 Individual
Petar Benderac m 1996 AG1 18-30 TK Herceg Novi
Izrok Susa m 1987 AG1 18-30 individual
Ivan Barbaric m 1987 AG1 18-30 Individual
Casper Bahlmann m 1994 AG1 18-30 Randers Freja Triathlon
Stefan Živanović m 1986 AG1 18-30 Triogy Racing Team
Jovan Abadžin m 1990 AG1 18-30 individual
Milan Zdravkovic m 1986 AG1 18-30 individual
Vladimir Marković m 1987 AG1 18-30 individual
Ivan Tešić m 1988 AG1 18-30 Plivački klub Užice
Finn Nielsen m 1987 AG1 18-30 Randers Freja Triatlon DK
Rastko Radosavljević m AG1 18-30 TK Tamiš
Nikola Nenadović m 1987 AG1 18-30 TK Pozarevac

22.Beogradski triatlon, startna lista – Super Sprint

Anđelka Božić Ž 2001 nade TK ATP Valjevo
Jasmina Kolakovic ž 1964 Rekretivka/ac 16+ tk mul3sport
Jana Pažin ž 2000 Rekretivka/ac 16+ 4Me Beograd
Anja Davidović ž Nade TK Tamiš
Aleksa Dragojlović m 2002 nade TK ATP Valjevo
Uroš Ivetić m 2002 nade TK Sprint
Stilian Decev m 2001 Nade 3extreme
Atanas Petkov m 2001 Nade 3extreme
Vanja Isevski m Nade TK Tamiš
Aleksa Martinčević m Nade TK Tamiš
Marko Glišić m Nade TK Tamiš

22.Beogradski triatlon, startna lista – Super Kid

Anja Nikitović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Anja Vitasović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Iva Racić ž Mlade nade TK Tamiš
Jovana Hranueli ž Mlade nade TK Tamiš
Kristina Uzelac ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Lana Gavrilović ž 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Maša Josipović ž Mlade nade TK Tamiš
Miona Bošković ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Valentina Vuković ž 2003 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
David Mijalov m 2003 Mlade nade ANA-DA
Dimitrije Kljajić   m 2004 Mlade nade TK Pozarevac
Djordje Racić m Mlade nade TK Tamiš
Dusan Pavlović m 2003 Mlade nade Kragujevac
Jovanović Luka M 2003 Mlade nade SK Sporticus
Luka Gligorić m Mlade nade TK Tamiš
Ognjen Ćulibrk m 2004 Mlade nade PK Srem.Mitrovica
Ognjen Perišić m Mlade nade TK Tamiš
PAVLE LOPICIC m 2003 Mlade nade INDIVIDUAL
Pavle Obradović m Mlade nade TK Tamiš